پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز پنج نخ جک C4

محصول جدید

  • پنل کامپیوتری

  • پایه بلند کن اتومات 

  • نخ قطع کن اتومات

  • تنظیم سرعت

  • دینام سرخود (سرو موتور)

  • ارتفاع پایه 6 تا 27 میلیمتر

  • سیستم روغن کاری اتومات

تماس بگیرید

مدل انتخابی موجود نداریم

ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
شرکت ایران جک
2019
چین
پیراهن، مانتو، لباس نظامی، لباس کار و پارچه های خشک
5
دو کاربر
کامپیوتری
27*DC
2
خودکار
ظریف تا معمولی
7 میلیمتر
یک
7000
سروو موتور(دینام سرخود)
بسته
جلو
کامپیوتری
7000
565*360*505
29/2 کیلوگرم
چدن
میزپایه فابریک / آنتن مخصوص دستگاه / روغن / پیچ گوشتی / دفترچه لوازم / بسته سوزن
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

معرفی سردوز پنج نخ C4 : یک چرخ خیاطی کامپیوتری ساخت شرکت جک!

در طی چند سال اخیر شرکت جک چرخ خیاطی های کامپیوتری و نیمه کامپیتری و ساده ای را تولید و به بازار عرضه داشته است. یکی از ماشین های دوخت تولید شده در طی چند سال اخیر سردوز کامپیوتری پنج نخ C4 است. این سردوز دارای فضای حرکت پایه از 6 تا 27 میلیمتر برای ضخامت دوخت می باشد.

چرخ خیاطی سردوز پنج نخ C4 یکی از سردوز های کامپیوتری جک می باشد. این سردوز دارای یک پنل روی بدنه است که تنظیمات مختلفی را به کاربر می دهد. این تنظیمات به افزایش سرعت تولید هر چه بیشتر به کاربر و کارگاه خیاطی کمک می کند. بنابراین کارگاه های با حجم بالای تولید و دوخت به این نوع سردوز ها با فناوری کامپیوتری نیازمند هستند.

از امکاناتی که پنل به کاربر می دهد می توان به تنظیم زبان، پایه بلند کن خودکار، سرنخ زن خودکار اشاره نمود.

نحوه عملکرد سردوز پنج نخ C4 در روغن رسانی

به صورت کلی سیستم های روغن رسانی در چرخ خیاطی های صنعتی به صورت بسته (اتوماتیک) و یا با کارتل می باشد. این سیستم روغن رسانی در سردوز پنج نخ C4 جک به صورت بسته می باشد. مزیتی که این سیستم نسبت به کارتل دارد، عدم نشت روغن به پارچه و صفحه کاربری است.

همانطور که می دانید، روغن رسانی در چرخ خیاطی سردوز بسیار اهمیت دارد. در واقع می توان گفت روغن تغذیه چرخ است و باید به درستی و در زمان مناسب به قسمت های مختلف چرخ رسیده شود. به همین منظور پنل کامپیوتری C4 جک این قابلیت را دارد که میزان کم و یا زیاد بودن روغن دستگاه را به اپراتور اطلاع دهد تا اپراتور بتواند به موقع برای روغن رسانی اقدام نماید.

*3 حالت کاربری طراحی شده برای انتخاب کاربر به تناسب پارچه*

سردوز کامپیوتری C4 در سه حالت قابل تنظیم می باشد. سه حالت ذکر شده به نیمه هوشمند، تمام هوشمند و معمولی تقسیم می گردد.

- در حالت تمام هوشمند عملیات بلند شدن پایه، قطع کردن بافت توسط تیغ و آزاد شدن کار به صورت هوشمند و بدون دخالت اپراتور انجام می گیرد. در این حالت سرعت و بهره وری دوخت تا حد زیادی بالا می رود.

- حالت دوم نیمه هوشمند است که عملکرد آن به این شیوه است که با فشار دادن پدال، چرخ شروع به کار می کند. بعد از رد شدن پارچه از سنسور دوم، با رها کردن پدال چرخ متوقف شده و با حرکت معکوس پدال تیغ بافت را قطع کرده و پایه بالا می رود و پارچه آزاد می گردد.

- حالت آخر معمولی (مکانیکی) می باشد که کلیه عملیات به وسیله اپراتور و به صورت مکانیکی انجام می گیرد. اپراتور باید با فشار معکوس پدال پایه را بالا برده و بعد از دوخت با فشار کلید دستی، نخ قطع می گردد و کار برای جا به جایی آزاد می شود.

از اشکالات پیش آمده در چرخ خیاطی خود با خبر شوید!

سردوز پنج نخ C4 یک چرخ خیاطی هوشمند است. این سردوز یک پنل کامپیوتری داشته که اپراتور برای تنظیم و کنترل، از آن استفاده می کند. این پنل یک صفحه دارد که میزان سرعت و سایر امکانات در آن به نمایش گذاشته و یکی از مواردی که توسط پنل به کاربر اطلاع داده می شود، اخطار اشکالات پیش آمده در دستگاه است. این اخطار ها شامل بالا بودن پایه و مواردی از این دست می گردد که اپراتور با اطلاع از این اشکالات، می تواند اشتباهات پیش آمده را به راحتی برطرف سازد.

کاربرد سردوز پنج نخ جک C4

خریداران چرخ خیاطی صنعتی معمولا تولید کنندگان در کارگاه های تولیدی هستند. این تولید کننده ها برای تجهیز و یا تاسیس کارگاه خود به خرید ماشین های متنوعی از چرخ های معمولی مثل راسته دوز و میاندوز تا چرخ خیاطی های صنعتی تخصصی، همچون دوازده سوزنه و... اقدام می کنند.

یکی از ماشین های دوخت مهم و اساسی که هر تولید کننده ای به آن نیاز دارد، چرخ خیاطی سردوز است. سردوز ها به تناسب نوع فناوری ساده، نیمه کامپیوتری و تمام کامپیوتری و یا جنس پارچه ای که می دوزند به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. یکی از انواع آن ها سردوز های پنج نخ است. 

سردوز های پنج نخ که یکی از آن ها مدل C4 جک است. با فناوری کامپیوتری، برای دوخت در حجم بالا بسیار مناسب و کاربردی است. زیرا به دلیل عملکرد اتوماتیک و هوشمند چرخ، سرعت و بازدهی دوخت را تا حد قابل توجهی بالا می برد. 

از جهت نوع پارچه مورد نظر، سردوز های پنج نخ برای دوخت پارچه های خشک مثل مانتو، شلوار، لباس های نظامی و لباس کار مناسب هستند. چرخ خیاطی سردوز پنج نخ C4 با قابلیت ارتفاع پایه از 6 تا 27 میلیمتر برای دوخت پارچه های نازک تا چند لایه مناسب است.

چگونه با سردوز پنج نخ C4 بهره وری و سود را افزایش دهیم؟

همانطور که گفته شد، به سبب کامپیوتری بودن چرخ خیاطی سردوز پنج نخ C4 ، سرعت دوخت تا حد زیادی افزایش می یابد. علاوه بر پنل کاربری، ویژگی های متفاوت دیگری در این جهت، در اختیار اپراتور قرار داده شده است. از این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1- شفت یک سره: شفت یک سره و یک تکه این چرخ خیاطی برای این طراحی شده تا میزان لرزش دستگاه را تا حد زیادی کاهش و به این ترتیب دقت و کیفیت دوخت را افزایش دهد. این شفت در محصولات مشابه دیگر با استفاده از یک رابط به میل اصلی دستگاه متصل شده و چرخ خیاطی را به حرکت در می آورد.

2- پایه بلند کن خودکار: این قابلیت در همه چرخ خیاطی های صنعتی کامپیوتری وجود دارد. و برای این طراحی شده که بدون نیاز به پدال دوم ، پایه بالا رفته و کار برای جا به جایی آزاد گردد.

3- سر نخ زن خودکار: این ویژگی نیز از امکاناتی است که فناوری کامپیوتری ماشین های دوخت در اختیار اپراتور قرار می دهد. به این شیوه بعد از دوخت، نخ در مناسب ترین میزان ممکن بریده می شود و از هدر رفت نخ جلوگیری می شود. ضمن اینکه نیازی به صرف انرژی یا استخدام یک نیرو برای بریدن نخ های اضافی و تمیز کردن کار نیست.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت