پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

اتو مخزن دار 3/5 لیتری سیلتر 110

محصول جدید

 • دارای مخزن بخار

 • لوله بخار نسوز

 • دسته ی ارگونومیک

 • قابلیت تنظیم درجه بخار

 • سرعت و قدرت بالا در اتوکشی

 • ساخت ایران

4,200,000 تومان

استاندارد اروپا ISO90001
فروشگاه امیر دوخت
2020
ایران
برای انواع پارچه ظریف و ضخیم
9/5 کیلو گرم
ورق گالوانیزه
آنتن مخصوص، قیف، کفی ایمن اتو فابریک، واشر درب، پیمانه مخصوص،زیر اتو نسوز
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل ( تهران و کرج و حومه )
1600 وات
8 دقیقه
3/5 لیتر
B
220 ولت
صفحه ی نسوز

اتو کشی راحت و با کیفیت با اتو مخزن دار 3/5 لیتری سیلتر

اتوکشی برای افراد مختلف و در جایگاه های متفاوت می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. به این دلیل که صاف و مرتب بودن لباس از اصول اولیه شیک پوشی، همچنین ظاهر مناسب و درست لباس است. اتو مخزن دار 3/5 لیتری سیلتر 110 یکی از محصولاتی است که برای اتو کشی سریع و راحت طراحی و تولید شده است. 

اتو به خصوص در صنعت دوخت اهمیت زیادی دارد به همین دلیل اتو های مختلفی برای استفاده در کارگاه های تولیدی طراحی و تولید شده اند. این اتو ها از سرعت و قدرت زیادی در اتو کشی برخوردار هستند. به همین دلیل در کم ترین زمان ممکن می توانید بیشترین پارچه یا لباس را اتو کشی کنید. با استفاده از اتو های صنعتی مثل اتو مخزن دار و اتو دیگ بخار می توانید در کارگاه های تولید پوشاک چروک ها را از بین برده و آن ها را برای فروش آماده کنید.

نحوه کار اتو مخزن دار 3/5 لیتری سیلتر 

ساختمان اتو مخزن دار به این شکل است که یک مخزن دارد که با آب پر می شود. بعد از اینکه آب درون مخزن تبدیل به بخار می شود، به وسیله شلنگ متصل به مخزن، به دسته می رسد. اتو مخزن دار قدرت و حجم زیادی از نظر بخار دارد. به این ترتیب با استفاده از اتو مخزن دار، در زمان کم تری چروک های بیشتری از بین می رود و لباس صاف و یک دست می گردد. این نوع اتو برای استفاده در کارگاه های تولیدی، شرکت های صنعتی و خشکشویی ها مناسب و کاربردی می باشد.

نکته کاربردی در استفاده از اتو مخزن دار

لوازم و وسایل صنعتی نیاز به مراقبت دارند تا در طولانی دوام بیشتری داشته باشند. اتو یک وسیله حساس است که حتما باید در هنگام استفاده نکات لازم را رعایت کنید. یکی از مشکلاتی که اتو ها دارند این است که امکان رسوب گیری در آن ها زیاد است. با رسوب گیری این وسیله، منافذ خروج بخار برای رسیدن به پارچه یا لباس بسته می شود و باعث آسیب رسانی به دستگاه می گردد. ضمن اینکه این رسوب ها بر روی پارچه می چسبند و کیفیت اتو کشی را پایین می آورند.

اتو مخزن دار نیز برای دوام حفظ کیفیت اتوکشی نیاز به مراقبت دارد. برای مراقبت از این اتو و جلوگیری از ایجاد رسوب، باید از آب مقطر یا آب تصفیه شده استفاده شود. به علاوه در صورت استفاده از آب مقطر برای آب رسانی به اتو، فروشگاه امیر دوخت تا مدت مشخصی طبق گارانتی محصول، تعمیرات آن را انجام می دهد. این یکی از خدماتی است که امیر دوخت در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.  

مزیت های اتو مخزن دار نسبت به اتو های دیگر

اتو های مختلفی در بازار وجود دارند که توسط کاربران در منزل، کارگاه های تولیدی پوشاک و یا خشکشویی ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. اتو مخزن دار 3/5 لیتری سیلتر یکی از این نوع اتو هاست. مزیت هایی که این نوع اتو دارد، باعث می شود مورد توجه کاربران قرار گیرد:

 • امکان استفاده در طولانی مدت
 • مصرف انرژی پایین
 • عدم ایجاد سوختگی و برق افتادگی بر روی پارچه ها
 • تولید حجم بخار بالا
 • کیفیت بالای اتوکشی

اتو مخزن دار سیلتر چه تفاوتی با سایر مدل های اتو دارد؟

اتو ها با داشتن طرح و قدرت متفاوت، برای کاربرد های گوناگونی طراحی شده اند. اتو های مختلفی که به صورت صنعتی و کارگاهی تولید شده اند شامل اتو مخزن دار، اتو دیگ بخار و... می شوند. غیر از این موارد می توان به میز مکش نیز برای اتوکشی اشاره نمود. اتو مخزن دار با داشتن یک مخزن دارای قدرت بخار زیادی است. از این جهت با دیگ بخار شباهت زیادی دارد. 

اتو های دیگر همچون اتو دیگ بخار و اتو پرس کاربرد کاملا متفاوتی دارند. اتو پرس ها برای حجم کار متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه کار با اتو پرس به مراتب از اتو های معمولی خانگی راحت تر است به این ترتیب است که بسیاری از افراد برای منزل و یا جهیزیه این محصول را خریداری می کنند. زیرا وقت کم تری برای اتوکشی صرف می کند.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت