پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021
صنعتی

چرخ خیاطی صنعتی

با پیشرفت صنعت دوخت و ورود خلاقیت به این عرصه، مخصوصا دوخت البسه و همچنین افزایش نیاز افراد و سازمان های مختلف به البسه و پوشش های پارچه ای و بافت های مشابه، چرخ خیاطی های خانگی، دیگر پاسخگوی نیاز افراد نبودند، به همین خاطر بشر به تولید چرخ های پرقدرت تر، کاربردی تر با گزینه های بیشتر و حجم بزرگ تر همت نهاد، تا بتواند محصولات خود...

چرخ خیاطی صنعتی

با پیشرفت صنعت دوخت و ورود خلاقیت به این عرصه، مخصوصا دوخت البسه و همچنین افزایش نیاز افراد و سازمان های مختلف به البسه و پوشش های پارچه ای و بافت های مشابه، چرخ خیاطی های خانگی، دیگر پاسخگوی نیاز افراد نبودند، به همین خاطر بشر به تولید چرخ های پرقدرت تر، کاربردی تر با گزینه های بیشتر و حجم بزرگ تر همت نهاد، تا بتواند محصولات خود را با حجم بالا به بازار عرضه کند.

چرخ خیاطی های صنعتی در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند که هر یک به طور تخصصی برای یک کاربرد ویژه مورد استفاده قرار می گیرند و به دسته های متعددی نیز تقسیم می شوند از جمله: سردوز ، میان دوز ، راسته دوز ، مادگی دوز ، دکمه دوز ، پل دوز ، سرکیسه دوز ، دوپایه ، کابوئی ، الیک و...

انواع چرخ خیاطی های صنعتی

چرخ خیاطی های صنعتی انواع مختلفی دارند که هر کدام به صورت تخصصی، بافت های مختلفی را با کیفیت های متفاوت می دوزند و در کارگاه های تولیدی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.برای تاسیس هر کارگاه تولیدی در جهت تولید پوشاک با حجم انبوه، نیاز به ماشین های دوخت صنعتی متفاوتی دارید،ماشین های دوخت صنعتی به دو شکل معمولی و کامپیوتری تولید می شوند و دو نوع دینام بزرگ کلاج دار و سرو موتور به بازار عرضه می گیرد.

 • چرخ خیاطی راسته دوز : شاید بتوان گفت مهم ترین چرخ خیاطی صنعتی، چرخ خیاطی راسته دوز می باشد.چرخ خیاطی راسته دوز یک دوخت مستقیم و یکدست با طول بخیه های مختلف، بر روی پارچه برای دوختن دولایه پارچه به هم ایجاد می کند.

 • چرخ خیاطی سردوز : چرخ خیاطی های سر دوز یک تیغه تیز دارند که در زمان دوخت، لبه اضافه پارچه را می برد و آرایش می دهد و پس از دوخته شدن از ریش شدن لبه های پارچه جلوگیری می کند، در برخی از چرخ خیاطی های سردوز این امکان وجود دارد که علاوه بر دوخت لبه پارچه یک دوخت مجزا برای استحکام بیشتر در کنار آن ایجاد می کند.

 • چرخ خیاطی میاندوز : چرخ خیاطی های میاندوز برای دوخت میانه لباس ها و قسمتی از پارچه که دو ردیف دوخت موازی در رو و یک دوخت هفت و هشتی در زیر احتیاج دارند کاربردی است، و دوخت نمای زیبا و محکمی به پارچه می دهد.

 • چرخ خیاطی نوار دوز : چرخ خیاطی نوار دوز بیشتر برای لباس های ورزشی و دوخت نوار های کنار لباس استفاده می شود که هم زمان نوار، به وسیله دو دوخت موازی بر لبه پارچه دوخته می شود.

 • چرخ خیاطی کش دوز : کش های یک سانتی و 2 سانتی یا بیشتر را با استفاده از یک غلطک بر روی پارچه می دوزد و میزان کشش پارچه و کش استفاده شده را با هم منطبق و یکنواخت می دوزد.

 • چرخ خیاطی سه سوزه کابویی : این نوع چرخ خیاطی بیشتر در مواردی که دو لبه پارچه باید به همدیگر دوخته شوند و همزمان از ریش شدن لبه های آن جلوگیری شود، مورد استفاده قرار می گیرد و در انتها سه ردیف دوخت موازی، یکنواخت و محکم بر روی پارچه ایجاد می کند.

 • چرخ خیاطی پل دوز : برای دوخت پل های کمر شلوار مورد استفاده قرار می گیرد که پارچه مورد استفاده را به اندازه لازم آرایش کرده و به صورت پل، دو دوخت موازی در رو و یک دوخت هفت و هشت در زیر آن برای جلوگیری از ریش شدن لبه پارچه ایجاد می کند.

 • چرخ خیاطی کمرکش : برای دوخت کمر شلوار های جین و فاستونی همزمان با پل و نوار های لازم برای آستر کمر مورد استفاده قرار می گیرد.

 • چرخ خیاطی دو سوزن دو ماکو : این نوع چرخ خیاطی برای دو ردیف دوخت موازی و منظم بر روی پارچه با فاصله معین مورد استفاده قرار می گیرد.

 • چرخ خیاطی الیک تخصصی : چرخ خیاطی الیک قابلیت دوخت با عرض و طول مشخص برای محکم شدن لبه های جیب و پل کمر را دارد.

 • چرخ خیاطی 13 سوزنه : این چرخ هنگامی مورد استفاده قرار می گیرد که احتیاج به یک، دو یا چند ردیف دوخت مجزا و با فاصله معین را داشته باشیم، مثل دوختن نوار های شلوار ورزشی.

 • چرخ خیاطی مادگی دوز : در لباس هایی که نیاز به دکمه دارند جادکمه یا مادگی توسط این چرخ ها دوخته می شود.

 • چرخ خیاطی دکمه دوز : این چرخ خیاطی قابلیت دوخت انواع دکمه های 2 و 4 سوراخ را با سرعت و کیفیت بالا دارا می باشد.

 • چرخ خیاطی سه سوزنه تخت : این نوع چرخ خیاطی بیشتر برای نمای کار استفاده می شود و بیشتر برای دوخت نمای جیب شلوار مناسب است.

 • چرخ خیاطی گلدوزی صنعتی : این نوع چرخ خیاطی برای دوخت مارک و گلدوزی با نخ های رنگارنگ و متنوع کاربرد دارد.

 • چرخ خیاطی دو پایه : از این چرخ برای دوخت چرم های مصنوعی و طبیعی به دلیل حرکت و کشش همزمان کاربر و پایه متحرک، استفاده می شود.

معیار هایی که در زمان خرید چرخ خیاطی صنعتی باید مورد توجه قرار بگیرد.

چرخ خیاطی های صنعتی از جهت کارکرد و ساختمان با چرخ خیاطی های خانگی تفاوت هایی دارند، زیرا برای تولید محصولات در حجم زیاد استفاده می شوند و معیار های متفاوتی برای خرید دارند:

 • نوع تولید : 

برای خرید چرخ خیاطی صنعتی، ابتدا باید به نوع تولید توجه داشته باشید؛ چون تولید هر نوع بافتی، چرخ خیاطی متناسب با آن بافت را نیاز دارد. برای مثال ابزار و چرخ خیاطی مناسب پیراهن مردانه و شلوار جین یا فاستونی متفاوت است.

 • قیمت چرخ خیاطی :

برای راه اندازی یک کارگاه تولیدی صنعتی یا پوشاک، ابتدا باید انتظارات و نیاز های مورد انتظار از چرخ های خیاطی تعیین شود که در کدام دسته از چرخ های تخصصی قرار می گیرد و در مرحله ی بعد طبق آن نیاز­ها، مبلغی که قصد داریم صرف کنیم را مشخص کنیم، چرا که چرخ خیاطی های صنعتی قیمت های بسیار متنوعی دارند.

 • ­کیفیت تولید :

برای ایجاد یک خط تولید مناسب در کارهای صنعتی و کارگاهی تعیین کیفیت کار و برند، مهم ترین عامل انتخاب ماشین های خیاطی است، چون برای دوخت دستگاه های متنوع، کیفیت های مختلفی دارند و قبل از انتخاب، کیفیت کار باید مورد توجه قرار گیرد.به طور مثال دوخت راسته دوز و سر دوز های ژوکی با اینکه دوخت مشابهی با برند های دیگر دارند، ولی کیفیت دوخت ژوکی در صنعت دوخت، حرف اول را می زند.

 • ­حجم تولید :

همیشه برای انتخاب چرخ خیاطی مناسب، در نظر گرفتن حجم تولید روزانه، هفتگی و ماهانه یک اولویت واجب است؛ ­چون بعضی از ماشین آلات دوخت که در خط تولید قرار دارند، به دلیل حجم کار بالا به مشکل بر می خورند در نتیجه خط تولید متوقف می شود، پس برای حجم تولید باید قدرت و کیفیت دستگاه ها مورد توجه قرار گیرد.

بیشتر

صنعتی 

 • راسته دوز

  چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز

  انواع چرخ خیاطی های صنعتی، کارکرد های تخصصی متفاوتی دارند.یکی از این چرخ خیاطی های تخصصی، چرخ خیاطی های راسته دوز می باشد که از ابتدایی ترین چرخ خیاطی هایی است که در دنیا تولید شد و دو پارچه را به هم دوخت می زد.پرمصرف ترین و در عین حال ساده ترین نوع ماشین دوخت می باشد که در زمینه های پارچه، کفاشی، برزنت، چادر در اکثر حرفه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  به جرئت می توان گفت راسته دوز مهم ترین و کاربردی ترین ماشین دوخت صنعتی به شمار می رود، به این دلیل که شما قصد تاسیس هر تولیدی پوشاکی را داشته باشید، حتما به یک راسته دوز صنعتی نیاز پیدا خواهید کرد.

  چرخ خیاطی راسته دوز ، دو لایه پارچه را با دوختی منظم و یکدست به هم می دوزد و به دلیل کیفیت بالای دوخت و راحتی و سهولت استفاده از چرخ، توسط اپراتور نسبت به چرخ های خانگی از اهمیت و قیمت بالاتری برخوردار می باشد و به دلیل سرعت و نوع دوخت، کیفیت و کارایی را به خصوص در تولیدی های پوشاک بسیار بهبود می بخشد و با دو نخ قرقره از بالا و ماسوره از پایین دوخت های محکمی به پارچه می زند.

  انواع راسته دوز دینام سرخود

  چرخ خیاطی های راسته دوز دینام سرخود از دو جهت دسته بندی می شوند، یکی از جهت تکنولوژی ماشین و دیگری از جهت ضخامت پارچه ای که می توانند بدوزند.

  از نظر تکنولوژی ماشین

  راسته دوز ها سه قابلیت پایه بلند کن برای جا به جا کردن پارچه، دوخت سر قائمی برای محکم کردن ابتدا و انتهای دوخت و سر نخ زن برای قطع کردن نخ های اضافی را دارند و به تناسب نحوه انجام این سه کارایی، به سه دسته تقسیم می شوند این سه دسته در همه برند های تولید کننده راسته دوز صنعتی وجود دارند:

  • ساده

  در راسته دوز های معمولی این سه کار به صورت کاملا مکانیکی و توسط اپراتور انجام می پذیرد به این صورت که با فشار یک اهرم فلزی توسط پای راست، پایه بلند می شود، برای سرنخ زنی باید از قیچی سرنخ زن استفاده کنید و برای دوخت سرقائمی یک دسته روی بدنه چرخ قرار دارد که با فشار دادن آن دوخت مستحکم می شود.لازم به ذکر است که در مدل های قدیمی راسته دوز معمولی دینام بزرگ قرار داشت ولی در مدل های جدید تولید شده دینام سرخود یا سرو موتور برای چرخ طراحی شده است.

  • نیمه کامپیوتری

  مدل های نیمه کامیوتری همان تکنولوژی مکانیکی را در دوخت سرقائمی و پایه بلند کن دارند؛ با این تفاوت که در انتهای دوخت، می توانید پدال را در جهت معکوس فشار داده و نخ قطع کن خودکار را فعال کنید.

  امکان نخ قطع کنی خودکار در صرفه جویی وقت و انرژی و البته مصرف نخ های به کار رفته بسیار کاربردی است و راندمان کار را بالا می برد.

  • تمام کامپیوتری

  در راسته دوز های تمام کامپیوتری برای بلند کردن پایه کافی ست پدال به سمت پاشنه یا همان جهت معکوس فشار دهید.برای دوخت سر قائمی دو راه وجود دارد: اول اینکه با روشن کردن کلید سر قائمی روی پنل، ابتدا و انتهای خط دوخت را سر قائمی بزنید و در انتها با نخ قطع کن، نخ اضافه را ببرید. دومین راه این است که با دکمه قرار گرفته نزدیک سوزن هر تعداد که می خواهید دوخت سر قائمی بزنید و آن را محکم کنید.همچنین با راسته دوز های کامپیوتری امکان شمارش بخیه ها نیز وجود دارد.

  از نظر نوع بافت

  • ظریف دوز

  یکی از انواع ماشین های دوخت صنعتی راسته دوز برای دوخت پارچه های ظریف طراحی و تولید شده اند.در تولیدی های دوخت پوشاک ظریف مثل پارچه های تریکویی و روسری یا به طور کلی بافت های ظریف این نوع راسته دوز استفاده می شود.

  • ضخیم دوز

  چرخ خیاطی های ضخیم دوز با قدرت بالایی که دارند برای دوخت پارچه های ضخیم استفاده می شوند.در تولیدی های دوخت پارچه های ضخیم مثل جین، این نوع چرخ خیاطی ها کاربرد دارند.

  برند های تولید کننده راسته دوز

  با توجه به اهمیت چرخ خیاطی راسته دوز شرکت های زیادی که در زمینه تولید چرخ خیاطی ، این ماشین های دوخت با اهمیت را تولید و عرضه کرده اند از این جمله هستند:

  قیمت چرخ خیاطی راسته دوز

  راسته دوز ها توسط برند های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند، عوامل مختلفی بر روی قیمت چرخ خیاطی راسته دوز موثر هستند از این عوامل می توان به کشور سازنده، قدمت برند و یا کارکردشان (از جهت ساده و کامپیوتری بودن) اشاره کرد.

  چرخ خیاطی های راسته دوز کامپیوتری از گزینه های بیشتری برای دوخت بر خوردار هستند و به تناسب این آیتم ها بر میزان قیمتشان افزوده می شود.به علاوه برخی از برند ها، شرکت های نوپایی هستند که تازه وارد بازار تولید و عرضه شدند و از تکنولوزی و دانش شرکت های قدیمی تر استفاده می کنند.

  مثلا چرخ خیاطی های سرو موتور نسبت به مدل های با دینام بزرگ از قیمت بالاتری برخوردار هستند، همچنین امکان اضافه کردن گزینه هایی مثل تنظیم موقعیت سوزن، بخیه شمار و پایه بلند کن را دارند، با استفاده از این کارکرد ها کارایی و کیفیت دوخت بالا می رود.

 • میاندوز

  چرخ خیاطی میاندوز صنعتی

  چرخ خیاطی های میاندوز از انواع چرخ خیاطی های صنعتی هستند که به دلیل سرعت و قدرت بالایی که دارند برای تولیدی ها و کارگاه های دوخت که قصد تولید با حجم بالا را دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

  به دلیل سرعت و قدرت بالایی که این ماشین های دوخت صنعتی دارند در کارگاه های تولیدی پوشاکی مثل لباس ورزشی یا پارچه های کشی و تریکو مورد استفاده قرار می گیرند و برای دوخت با حجم بالا کاربرد دارند.

  نحوه دوخت میاندوز ها به این صورت است که با ایجاد دو دوخت صاف و موازی روی پارچه، دوخت مرتب و تمیزی می زند و با دوخت زیگزاگ (هفت و هشتی) زیر پارچه این دو خط را به هم وصل می کند و دوخت را محکم می کند و از شکافته شدن و ریش شدن لبه زیرین پارچه جلوگیری می کند.

  انواع ماشین های دوخت میاندوز

  • میاندوز ساده

  چرخ خیاطی های میاندوز ساده از چرخ های اساسی و مهم در هر کارگاه تولیدی محسوب می شوند.میاندوز های ساده این ویژگی ها را دارا هستند:

  1. در دو مدل دینام بزرگ و سرو موتور تولید شده اند.
  2. قابلیت دوخت با 2، 3 و 4 و 5 نخ را دارند.
  • میاندوز کامپیوتری

  لازم به ذکر است که میاندوز های کامپیوتری با حروف اختصاری (UT) شناخته می شوند. چرخ خیاطی های میاندوز های کامپیوتری از نظر کیفیت دوخت تفاوتی با میاندوز های معمولی ندارند.تنها تفاوت این دو مدل این موارد است:

  1. پایه بلند کن خودکار: برای جا به جایی پارچه نیازی به اهرم مکانیکی چرخ خیاطی های ساده نیست و با تنظیم پنل کامپیوتری پایه بعد از تعداد دوخت مشخصی به صورت خودکار بالا می رود.
  2. نخ قطع کن خودکار: در طی روند دوخت، نخ به صورت بی رویه هدر می رود.خیاط ها بعد از خیاطی باید انرژی و وقت صرف کنند تا بتوانند نخ های اضافه را با قیچی سرنخ زن ببرند، قابلیت نخ قطع کن خودکار برای صرفه جویی در وقت و هزینه به صورت خودکار نخ های اضافه را می برد.
  • میاندوز تیغ دار

  از نوع تیغ دار چرخ خیاطی میاندوز در تولیدی هایی مثل تولیدی دوخت تی شرت و لباس ورزشی استفاده می گردد.همانطور که از اسمش پیداست یک تیغه دارد که لبه پارچه را می برد و از ریش شدن پارچه جلوگیری می کند. یک دوخت تمیز را با آرایش لبه پارچه آماده می کند.یک سیستم مکنده نیز در چرخ تعبیه شده که پرز های حاصل از برش لبه پارچه را جمع می کند و از کثیف شدن اطراف کار جلوگیری می کند.همچنین فولدر های لبه دوخت با فشار باد و برق به صورت خودکار باز و بسته می شوند.

  از برند های تولید کننده چرخ خیاطی میاندوز

  چرخ های میاندوز با توجه به اهمیتی که دارند توسط شرکت های مختلفی طراحی و تولید گردیده است که از آن شرکت ها می توان به این موارد اشاره کرد:

  بهترین چرخ خیاطی میاندوز

  برای خرید یک چرخ خیاطی میاندوز با کارایی مناسب باید یک سری ویژگی ها را مدنظر قرار بدهید تا خرید شایسته ای داشته باشید، در خصوص این ویزگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. باید قابلیت دوخت 5 نخ را داشته باشد.
  2. فاصله سوزن اول و آخر حداقل 6/4 میلی متر باشد.
  3. دینام سرخود باشد که صدا و لرزش کمتری داشته باشد.
  4. نخ قطع کن و پایه بلند کن خودکار داشته باشد که مزیت سودمندی است.
 • سردوز

  چرخ خیاطی صنعتی سردوز

  چرخ خیاطی صنعتی سردوز در کنار انواع میاندوز و راسته دوز از مهم ترین ماشین های دوخت صنعتی لازم و ضروری هر کارگاه تولیدی است. سردوز های صنعتی کارگاهی به دلیل سرعت و قدرت بالایی که دارند اصولا برای تولیدی های پوشاک که قصد تولید با حجم بالا را دارند کاربردی است.البته سردوز های خانگی توسط برخی از شرکت های تولید کننده به بازار عرضه شده است به همین دلیل سردوز ها در دو نوع خانگی و صنعتی وجود دارند.

  شیوه دوخت سردوز ها به این شکل است که همزمان که یک تیغه تیز لبه اضافی پارچه را می برد و آرایش می دهد، با دوخت زیگزاگ یا هفت و هشتی از ریش شدن و خرد رفتن کار به مرور زمان جلوگیری می کند.

  انواع چرخ خیاطی صنعتی سر دوز

  چرخ خیاطی های سر دوز از جهات مختلفی دسته بندی می شوند:

  نوع کاربرد:

  • خانگی: برخی شرکت های داخلی و خارجی موجود در بازار، چرخ خیاطی های سردوز خانگی را تولید می کنند، سردوز های خانگی عموما قابلیت استفاده به صورت دونخ، سه نخ و چهار نخ را به طور همزمان دارند و با نخ کشی آسان و قدرت پایین تری که نسبت به چرخ خیاطی های سردوز صنعتی دارند، برای خیاطان خانگی رضایت بخش است.

  • صنعتی: چرخ خیاطی های سردوز در نوع صنعتی شان از قدرت و کیفیت بالایی برخوردار هستند و برای دوخت با حجم بالا و کار در ساعت های طولانی مناسب می باشد به همین دلیل تولیدی های پوشاک از این نوع سردوز برای تجهیز کارگاهشان استفاده می نمایند.انواع دو نخ، سه نخ، چهار نخ و پنج نخ به صورت تخصصی و انحصاری تولید می شوند و برای تغییر به مدل دیگر باید از کارشناس فنی و تعمیرکار کمک بگیرید.

  تعداد نخ:

  • سه نخ: نوع سه نخ چرخ خیاطی های سردوز صرفا برای دوخت لبه پارچه مورد استفاده قرار می گیرد.

  • چهار نخ: سردوز های چهار نخ برای دوخت لبه های پارچه های کشی و تریکو مناسب هستند.

  • پنج نخ: تولیدی های دوخت پارچه های خشک مثل پیراهن، مانتو و شلوار از این نوع سردوز برای تجهیز کارگاهشان بهره می برند.

  فنی:

  • دینام سرخود (سرو موتور): چرخ خیاطی های با دینام سرخود (سرو موتور) نسل نسبتا جدیدی در بین چرخ های صنعتی هستند که با قرار گرفتن دینام روی شفت اصلی چرخ خیاطی از صدا و لرزش کمی برخوردار هستند.

  • دینام بزرگ: دینام های بزرگی که در زیر چرخ قرار می گیرند برای مدل های قدیمی تر ماشین های دوخت صنعتی تولید می شدند که امروزه در چرخ خیاطی های صنعتی کمتر وجود دارند.

  تکنولوژی:

  • ساده: چرخ های ساده سردوز دارای ویژگی های کاملا مکانیکی هستند، به این شکل که پایه به صورت مکانیکی با استفاده از اهرم و یک پدال مجزا جابه جا می شود و قطع کردن نخ نیز توسط اپراتور انجام می شود.

  • نیمه کامپیوتری: این نوع سردوز ها دارای پایه بلند کن و سرنخ زن خودکار هستند.  

  • تمام کامپیوتری: این مدل از سردوز های صنعتی علاوه بر اینکه پایه بلند کن و سرنخ زن خودکار دارند یک سیستم چشم الکترونیکی نیز دارند که با قرار دادن پارچه در جلوی پایه، چرخ شروع به کار می کند و پس از عبور آن از چشمی دوم چرخ به صورت خودکار خاموش می شود.همچنین این مدل از سردوز ها دارای یک سیستم مکش قوی برای جمع کردن پرز و پارچه های بریده شده می باشند که از کثیف شدن محیط اطراف و خود دستگاه جلوگیری می کنند.

  برند های تولید کننده چرخ خیاطی سردوز

  تقریبا همه برند های تولید کننده چرخ خیاطی صنعتی این نوع چرخ را تولید می کنند که از این قرارند:

  بهترین مدل :

  اگر قصد خرید یک سردوز با کیفیت بالا را دارید باید به نکات زیر توجه کنید:

  1. از صدا و لرزش کمی برخوردار باشد.
  2. کیفیت دوخت بالا و قطعات یدکی آن موجود و با کیفیت باشد.
  3. برند خریداری شده انواع سردوز ها را برای بافت های مختلف در بازار موجود داشته باشد.
 • کابوئی

  چرخ خیاطی صنعتی کابویی

  چرخ خیاطی کابویی از انواع چرخ خیاطی های صنعتی کارگاهی می باشد که به صورت تخصصی یک کارکرد ویژه را دارد. ماشین های دوخت کابویی برای کارگاه های تولیدی پوشاکی مثل شلوار جین، کتان و انواع پیراهن مردانه توصیه می گردد.

  بدنه این ماشین دوخت صنعتی به شکلی طراحی گردیده است که قابلیت دوخت قسمت هایی از لباس که به صورت حلقه ای و گرد هستند را داراست، مثل آستین پیراهن.

  با چرخ خیاطی های کابویی نیازی به سردوز های صنعتی نخواهید داشت به دلیل اینکه دوخت تمیزی در قسمت مورد نظر را به شما می دهد و با دوخت دو یا سه خط موازی، استحکام و دوام دوخت را بالا می برد، این عمل توسط یک عدد فولدر مخصوص که دو لبه پارچه را به سمت داخل تا کرده تا لبه پارچه بیرون نماند و از ریش شدن و شکافته شدن آن جلوگیری شود.

  انواع ماشین های دوخت کابویی

  چرخ خیاطی های صنعتی کارگاهی کابویی دارای دو مدل هستند که هر کدام برای دوخت انواع بافت های ضخیم و ظریف و با دو مدل دینام سرخود و دینام بزرگ تولید گردیده اند:

  • دو سوزنه

  چرخ خیاطی های دو سوزنه از انواع چرخ های کابویی است که با دو سوزن و دو قلاب، دو خط موازی بر روی پوشاکی مثل مانتو و پیراهن می دوزند.دو سوزن با فاصله 4 و 6/2 میلی متر قابلیت تنظیم موقعیت سوزن را به کاربر می دهد.

  • سه سوزنه

  چرخ سه سوزنه کابویی با استفاده از سه سوزن و سه قلاب، امکان دوخت سه خط موازی روی پارچه را فراهم می کند، به علاوه؛ قابلیت تبدیل به دو سوزن را هم دارد، در نتیجه امکان دوخت دو سوزن با فاصله 3 و 7 میلی متر فراهم می شود و برای دوخت جاهایی مثل کنار شلوار کاربرد دارد.

  نحوه کار کابویی های سه سوزنه به این شکل است که به وسیله ی فولدر تعبیه شده روی چرخ خیاطی دو لبه پارچه به هم دوخته می شود تا از ریش شدن پارچه جلوگیری شود، با این قابلیت دیگر نیازی به چرخ خیاطی سردوز ندارید.

  قیمت

  قیمت چرخ خیاطی های کابویی به نسبت مدل (دو یا سه سوزن)، دینام بزرگ یا سرخود و همچنین شرکت تولید کننده متفاوت است.

  برند های تولید کننده چرخ خیاطی کابویی 

  ماشین های دوخت صنعتی کابویی توسط برند های مختلفی طراحی و تولید گردیده است که شامل این شرکت ها می شوند:

  • ژوکی
  • برادر
  • زوجی
  • دادلی
  • جک
  • تیپیکال
  • کانزا
  • ... .
 • الیک

  چرخ خیاطی صنعتی الیک

  چرخ خیاطی الیک از ماشین های دوخت صنعتی است که به صورت تخصصی قسمت هایی از لباس مثل پل کمر و گوشه های جیب شلوار را می دوزد و برای کارگاه های تولیدی پوشاک مثل کت و شلوار، لباس های نظامی و شلوار های جین کاربرد دارد.

  چرخ خیاطی الیک به دلیل انجام کلیه مراحل دوخت در یک زمان کوتاه و هم زمان برش نخ اضافی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد، در ضمن کیفیت دستگاه و قطعات مصرفی نیز در نحوه کارکرد چرخ موثر است.

  انواع چرخ خیاطی الیک

  • ساده

  چرخ خیاطی های الیک ساده به خاطر استفاده از دینام بزرگ و وجود یک دیسک راهنما فقط یک مدل دوخت می زند و قابلیت پهن یا باریک کردن دوخت را دارند، هر چرخ خیاطی الیک ساده تعداد مشخصی بخیه یا سوزن می زند به همین دلیل قابلیت تغییر تراکم دوخت در اندازه های مختلف وجود ندارد.

  • کامپیوتری

  مدل کامپیوتری ماشین های دوخت الیک قابلیت دوخت حدود 80 مدل طرح های مختلف را داراست، از جمله الیک ساده، دوخت الیک ناخنی یا دی، گرد، مربع و خطی. در این مدل از الیک به دلیل قابلیت تغییر تراکم و تعداد سوزن، مدل های مختلفی را می توانیم بدوزیم.همچنین قابلیت ترکیب مدل در چرخ های الیک وجود دارد. چرخ خیاطی الیک برای دوخت شلوار، کلاه نظامی، بند های کوله پشتی، چتر های پرواز و کایت به کار می رود.

  قیمت

  عواملی وجود دارند که بر قیمت چرخ خیاطی الیک اثرگذار هستند که شامل این موارد می شوند:

  1. ساده یا کامپیوتری بودن
  2. نوع برند
  3. سیستم الکترونیکی (لمسی یا دکمه ای)

  برند های تولید کننده

  • برادر
  • زوکی
  • جک
  • نان بنگ
  • زوجی
  • دادلی.

  بهترین چرخ خیاطی الیک

  برای خرید یک چرخ خیاطی الیک با کیفیت خوب باید به نکات زیر توجه شود:

  • قابلیت دوخت پارچه های ضخیم و ظریف را داشته باشد.

  • قابلیت ترکیب مدل یا طراحی مدل جدید را داشته باشد.

  • قابلیت دوخت با نخ های ابریشمی را هم داشته باشد.

  علاوه بر موارد بالا الیک های تولید شده جدید قابلیت تبدیل به الیک دکمه دوز را هم دارند که برای دوخت شلوار های فاستونی، کتان و قسمت هایی از لباس که دوخت محکمی نیاز دارند، کاربردی است.

 • مادگی دوز

  چرخ خیاطی صنعتی مادگی دوز

  تخصصی بودن چرخ خیاطی های صنعتی، کار دوخت قسمت های مختلف لباس را برای کاربران چرخ خیاطی راحت کرده است، یکی از این ماشین های دوخت صنعتی که به صورت تخصصی کابرد دارد، چرخ خیاطی جادکمه دوز یا مادگی دوز است.

  جادکمه دوز ها با ایجاد حفره و دوخت جادکمه در تولیدی های دوخت لباس هایی مثل کت و شلوار، مانتو، پیرهن، لباس کار و لباس های نظامی کاربرد دارند و امکان دوخت محکم و با کیفیت جادکمه را با سرعت بالا به کاربر می دهد و با صدای کم و مصرف کم برق طراحی و تولید گردیده است.

  چرخ خیاطی مادگی دوز با دوخت جادکمه در اندازه های مختلف و سپس برش محل قرارگیری دکمه دوختی با کیفیت و محکم ایجاد می کند.

  انواع چرخ خیاطی مادگی دوز

  • خطی: این نوع مادگی دوز برای دوخت پارچه های پیرهن و مانتو کاربرد دارد و در سه نوع دینام بزرگ، دینام سرخود و کامپیوتری در بازار وجود دارند.
  • چشمی: این نوع مادگی دوز برای دوخت کت و شلوار و شلوار جین کاربرد دارد و در دو مدل دینام بزرگ قدیمی و کامپیوتری در بازار یافت می شود.

  برند های تولیدکننده چرخ خیاطی مادگی دوز

  انواع برند های مادگی دوز خطی:

  • ژوکی
  • برادر
  • جک
  • نان بنگ
  • زوجی
  • دایماکو

  انواع برند های مادگی دوز چشمی:

  • برادر
  • ژوکی
  • ریس آمریکا
  • مینروا
  • سوپر می
  • ... .

  قیمت

  عوامل مختلفی در قیمت ماشین های دوخت مادگی دوز یا جادکمه دوز تاثیر می گذارد،

  • نوع برند
  • نوع دینام
  • خطی یا چشمی بودن
  • تکنولوژی ساده یا کامپیوتری بودن
 • دکمه دوز

  چرخ خیاطی صنعتی دکمه دوز

  چرخ خیاطی صنعتی دکمه دوز یکی از انواع چرخ های صنعتی در بازار است که به صورت اخنصاصی دکمه های مختلف با 2، 3 و 4 سوراخ را به صورت ضربدری و خطی می دوزد، ماشین های دوخت صنعتی دکمه دوز به دلیل سرعت و قدرت بالایی که دارند در تولیدی های پوشاکی که کت و شلوار، مانتو و پیرهن می دوزند ضروری است.

  در اکثر موارد و برند ها چرخ دکمه دوز صنعتی با یک نخ کار می کند و عملیات دوخت را انجام می دهد، گاهی برای استحکام بیشتر دکمه مثل کمر شلوار و آستین کت از دکمه دوز هایی استفاده می شود که عملیات دوخت را با دو نخ انجام می دهند.

  انواع چرخ خیاطی دکمه دوز

  • دینام بزرگ

  این نوع دکمه دوز ها به دلیل وجود یک دینام یک سره در زیر میز با صدای نسبتا زیاد و قابلیت دوخت دکمه با تعداد بخیه مشخص را دارد (8 و 16 سوزن).

  • نیمه اتومات یا سرو موتور

  به دلیل سرو موتور بودن صدای چرخ خیاطی تا حد چشم گیری کاهش یافته و قابلیت تنظیم سرعت و همچنین تعداد بخیه متفاوتی را دارا می باشد.

  • اتوماتیک

  در این نوع از چرخ خیاطی ها سرعت و بازدهی در سطح بالایی قرار دارد به این دلیل که عملیات انتقال دکمه به فک نگهدارنده، تنظیم سوراخ ها و عملیات فرود آمدن سوزن در محل دقیق را به صورت هوشمند انجام می دهد و قابلیت دوخت انواع دکمه های 2، 3 و 4 سوراخ را دارا می باشد که طرح ها و تعداد دوخت آن به نسبت بافت پارچه قابل تنظیم است.

  برند های چرخ خیاطی دکمه دوز

  چرخ خیاطی های دکمه دوز که کاربرد زیادی دارند توسط شرکت های مختلفی تولید شده اند که می توان به این موارد اشاره کرد:

  • زوجی
  • جک
  • ویشی
  • ژوکی
  • دادلی
  • جما
  • جویتا
  • نان بنگ
  • دایماکو

  قیمت

  عواملی مثل نوع برند، نوع دینام، ساده یا کامپیوتری بودن و در بعضی موارد آپشن هایی که روی دکمه دوز وجود دارد مثل دوخت چند دکمه در یک مرحله، در قیمت چرخ تاثیر گذار است.

 • کمر کش

  ماشین های دوخت صنعتی کمر کش

  یکی از چرخ خیاطی های صنعتی تخصصی، چرخ خیاطی کمر کش است.چرخ خیاطی صنعتی کمرکش برای دوخت کمر شلوار های فاستونی، جین و کتان کاربرد دارند. تعداد سوزن در این چرخ ها متفاوت است: از 2 تا 6 سوزن برای دوخت استفاده می شود؛ به این صورت که از 1، 2 یا 3 سوزن در پایین کار و 1، 2 یا 3 سوزن در بالای کار دوخت را انجام می دهد.

  با تعداد سوزن مجزا قابلیت دوخت پارچه های ضخیم همراه با پل کمر و زیپ را دارا می باشد.در زمان کار با چرخ خیاطی صنعتی کمر کش،کمر، پل و شلوار با هم دوخته می شوند که در مصرف زمان و انرژی صرفه جویی می کند.همچنین کیفیت دوخت به دلیل هم سان بودن به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

  انواع چرخ خیاطی کمر کش

  • 4 سوزن ساده

  در ماشین های دوخت صنعتی کمر کش 4 سوزن، دو سوزن در بالای کار و دو سوزن در پایین کار قرار می گیرند و دوخت را انجام می دهند، در این مدل از چرخ خیاطی کمر کش آرایش و تمیز کردن لبه دوخت بر عهده اپراتور است.

  • 4 یا 6 سوزن اتوماتیک

  در نوع 4 یا 6 سوزن اتوماتیک امکان استفاده از هر تعداد سوزن که لازم باشد در پایین یا بالای کمر وجود دارد و در انتها برش نوار کمر توسط خود دسنگاه، انجام می شود که این عمل دوخت سر زیپ یا فاق را آسان می کند. 

  برند های تولید کننده

  برند های مختلفی که چرخ خیاطی کمر کش را تولید می کنند از این قرار هستند:

  • زوجی
  • ژوکی
  • جک
  • برادر
  • کانزا
  • تاکینگ
  • سیروبا
  • کینتکس

  ویژگی چرخ خیاطی کمر کش مناسب شلوار جین

  امروزه برای دوخت شلوار های جین از نخ های ابریشمی و گریو استفاده می شود به این دلیل چرخ خیاطی کمر کشی که قابلیت استفاده از این نوع نخ را نداشته باشد کاربردی ندارد.چنانچه چرخی این قابلیت را نداشته باشد و با تنظیمات و تعویض قطعه این قابلیت را پیدا کند، چرخ خیاطی مورد نظر از حالت استاندارد خارج شده و لوازم مصرفی استهلاک زیادی خواهد داشت.

 • پل دوز

  ماشین صنعتی پل دوز

  از سری چرخ خیاطی های صنعتی می شود به چرخ خیاطی پل دوز اشاره کرد که برای دوخت پل کمر انواع شلوار های جین، فاستونی و کتان مورد استفاده قرار می گیرد

  نحوه دوخت پل دوز ها به این صورت است که دو طرف پارچه با استفاده از دو تیغی که در دو سمت بدنه چرخ قرار دارد بریده گشته و با استفاده از فولدر های مخصوص پارچه به صورت پل در آمده و دوخته می شود که زیر پارچه به صورت هفت و هشتی دوخته می شود و موجب استحکام و زینت دوخت لباس می گردد و از ریش شدن پارچه نیز جلوگیری می کند، به این صورت دوختی منظم، با کیفیت و محکم به جا می ماند.

  برند های تولید کننده

  • کانزا
  • تیپیکال
  • دادلی
  • زوجی
  • ژوکی
  • جک
  • ... .

  بهترین چرخ خیاطی پل دوز

  چرخ خیاطی پل دوز از سری چرخ های صنعتی می باشد که عوامل مختلفی در کیفیت آن اثرگذار است که می توان به این موارد اشاره کرد:

  1. برند مشهوری باشد.
  2. قابلیت تنظیمات برای کم و زیاد کردن پل و تعویض فولدر را داشته باشد.

 • دو پایه

  چرخ خیاطی صنعتی دو پایه

  چرخ خیاطی تنها برای تولید و دوخت پوشاک به کار نمی رود، بلکه برای دوخت ملزومات دیگری نیز نیاز به چرخ خیاطی های صنعتی وجود دارد.یکی از این ماشین های دوخت صنعتی، چرخ خیاطی صنعتی دو پایه است.

  چرخ خیاطی های دو پایه یکی از انواع چرخ های صنعتی راسته دوز می باشد. گام دوخت این ماشین های دوخت صنعتی به خاطر ضخامت پارچه تغییری نمی کند.امکان استفاده از نخ های ابریشمی در این نوع چرخ های صنعتی نیز وجود دارد و برای دوخت پارچه های ضخیم مثل برزنت، چرم های طبیعی و مصنوعی و پارچه های مبلمان کاربرد دارند.

  انواع چرخ خیاطی صنعتی دو پایه

  • دینام بزرگ

  دینام های بزرگ کلاج داری که در زیر تخته پایه قرار می گیرند در چرخ خیاطی های صنعتی قدیمی تر به کار رفته اند.

  • دینام سر خود

  چرخ خیاطی های با دینام سرخود یا سرو موتور صدا و لرزش کم تری نسبت به چرخ خیاطی های با دینام بزرگ دارند و امکان تنظیم سرعت برای دوخت پارچه ها و چرم های طبیعی حساس وجود دارد، چرخ خیاطی های با دینام سرخود از قیمت بالاتری نسبت دینام بزرگ ها دارند.

  • کامپیوتری

  چرخ خیاطی های دو پایه با تکنولوژی کامپیوتری امکانات مختلفی مثل پایه بلند کن ، دوخت سرقائمی ، نخ قطع کن خودکار و شمارش تعداد بخیه را به کاربر می دهد که برای تولیدی ها بسیار کاربردی است.

  برند های چرخ خیاطی دو پایه

  شرکت های مختلفی چرخ خیاطی های دو پایه را طراحی و تولید کرده اند که از این شرکت ها می توان این موارد را نام برد:

  • تیپیکال
  • کاپیتال
  • های لید
  • هیکاری
  • سان استار
  • زوجی
  • جک
  • اس جی جم سی
  • ... .

  قیمت

  چرخ خیاطی صنعتی دو پایه با توجه به ویژگی هایی مثل نوع برند، نوع دینام ( دینام بزرگ یا دینام سرخود )، تکنولوژی (ساده یا کامپیوتری) و اندازه دهنه چرخ، قیمت های مختلفی دارد.

 • سرکیسه دوز

  ماشین های دوخت صنعتی سر کیسه دوز

  پس از تولید موادی مثل سیمان، برنج و مصالح ساختمانی... فرآیند بسته بندی آغاز می گردد، این مواد نیاز به یک بسته بندی با اطمینان و استحکام بالا دارند، برای بسته بندی این محصولات دستگاهی به نام سرکیسه دوز تولید گردیده است که در کارخانه جاتی مثل کارخانه تولید شکر مورد استفاده قرار می گیرد.

  نحوه دوخت دستگاه صنعتی سرکیسه دوز به این شیوه است که یک سوزن با سوراخ درشتی که نخ نقاله از آن رد شده است، دوخت های منظم و یکدستی را به لبه کیسه می زند و از باز شدن آن به خوبی جلوگیری می کند و در هنگام باز کردن کیسه، به سبب استفاده از یک نخ به راحتی کشیده و باز می شود.

  انواع چرخ خیاطی سر کیسه دوز

  ماشین های سر کیسه دوز از جهت وزن و کارکرد به دو دسته تقسیم می شوند:

  • دستی 

  ماشین های دستی سر کیسه دوز به دلیل وزن کمی که دارند، قابل حمل توسط اپراتور بوده و دوخت درب انواع کیسه های نایلونی و کنفی را به وسیله یک نخ و به راحتی انجام می دهند.

  • صنعتی

  این نوع از ماشین های سر کیسه دوز صنعتی به صورت خودکار و با استفاده از تسمه، نقاله در انتهای خط تولید قرار گرفته و به صورت کاملا اتوماتیک درب کیسه ها را با استفاده از یک یا دو نخ و گاهی همراه با نوار مخصوص می دوزد.

  برند های تولید کننده سرکیسه دوز

  برند های مختلفی به طراحی و تولید ماشین های سر کسیه دوز پرداخته اند که از این قبیل هستند:

  • نیولانگ
  • یوهان
  • مگاتکس
  • جک
  • زوجی
  • اس جی جم سی
  • سیلور
  • تاکینگ

  عوامل موثر در قیمت

  برند، کشور سازنده، مدل، یک نخ یا دو نخ بودن عواملی هستند که در قیمت ماشین های سر کیسه دوز تاثیرگذارند.

 • راسته دوز تیغ دار

  چرخ خیاطی ها در دو نوع خانگی و صنعتی تولید شده اند. هر یک از این دو نوع کاربرد متفاوتی دارند و برای جا و حجم مشخصی در دوخت مورد استفاده قرار می گیرند. چرخ خیاطی های صنعتی تنوع بیشتری نسبت به نوع خانگی آن ها دارند. این بدین دلیل است که این کالاها به صورت تخصصی برای نوع دوخت و بافت پارچه متفاوتی طراحی شده اند.

  در یک دسته بندی می توان آن ها را به دو دسته عمومی و تخصصی تقسیم بندی کرد. دسته عمومی این چرخ ها تقریبا برای همه کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند. این به دلیل اهمیت بالای آن ها و نوع دوخت کاربردی شان است. این کالا ها شامل راسته دوز، سردوز و میاندوز می شوند.

  یکی از حیاتی ترین ماشین های دوخت صنعتی راسته دوز ها هستند. ادامه مطلب شما را با یکی از انواع راسته دوز یعنی راسته دوز تیغ دار آشنا می کند.

  راسته دوز و کاربرد آن

  چرخ خیاطی راسته دوز همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین کالا های مورد استفاده در کارگاه های تولیدی است. این چرخ دوخت هایی صاف و مستقیم به لبه پارچه می زند و دو لایه لباس یا دو پارچه را به هم می دوزد. طول این بخیه ها قابل تنظیم است. راسته دوز ها توسط شرکت های مختلفی از جمله جک، نان بنگ، زوجی و... در کیفیت بالا تولید و بازار عرضه می شوند.

  این ماشین های دوخت با تکنولوژی و فناوری های متفاوتی طراحی می گردند. انواع آن ها به دسته های زیر تقسیم می شوند:

  •          ساده دینام سرخود: این نوع سردوز با داشتن دینام سرخود، نسبت به دینام بزرگ مزیت بیشتری دارد، زیرا صدا و لرزش کم تری نسبت به دینام بزرگ دارد و در مصرف برق تا 70 درصد صرفه جویی می کند، در نتیجه صرف هزینه کم تری نیز برای کاربر خواهد داشت. از دیگر مزیت های ین نوع چرخ این است که کاربر می تواند قابلیت های مختلفی را به آن اضافه نماید مثل سیستم شمارش سوزن، پایه بلند کن و...، با این امکان افزایش بهره وری با این نوع چرخ نیز وجود دارد

   

  •          نیمه کامپیوتری: چرخ خیاطی نیمه کامپیوتری با داشتن یک پنل دیجیتالی برای تنظیم قابلیت های محدود تری نسبت به راسته دوز کامپیوتری طراحی شده است. این پنل برای تنظیم امکاناتی مثل تنظیم سرعت و تعیین موقعیت سوزن طراحی شده است. این نوع راسته دوز دارای دینام سرخود یا سرو موتور است. .(از راسته دوز های با پنل دیجیتالی ساده می توان به مجموعه  F جک یعنی F4 F8 F10 اشاره کرد.)

   

  •          تمام کامپیوتری: راسته دوز تمام کامپیوتری نوع سوم و نسل جدید ماشین های دوخت صنعتی است. این نوع راسته دوز یک پنل تمام کامپیوتری پیشرفته دارد. این پنل برای تنظیمات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین این تنظیمات که این کالا را ز نوع معمولی اش متمایز می کند، پایه بلند کن خودکار، سر نخ زن خودکار و سر قائمی زن خودکار است. این قابلیت ها بدون دخالت اپراتور و به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. ویژگی این نوع راسته دوز این است که به دلیل کامپیوتری بودن آن، برای افزایش سرعت و بهره وری بیشتر در طولانی مدت گزینه مناسبی است. پس بیشتر بری کارگاه های تولید با حجم بالای کار پیشنهاد می گردد. شرکت جک یکی از پیشگامان در این عرصه برای طراحی راسته دوز های کامپیوتری بود از انواع این مدل ها می توان به مجموعه , C A2 , A2S , A4E , A5 جک و راسته دوز  A6000D زوجی اشاره نمود.

  راسته دوز تیغ دار

  علاوه بر مدل های رایج و نام برده شده در بالا نوع به خصوص دیگری از راسته دوز ها وجود دارد که ویژگی منحصر به فردی نسبت به سایر راسته دوز ها دارد و با نام راسته دوز های تیغ دارد در بازار وجود دارند.

  راسته دوز تیغ دار از چرخ های تخصصی است. این راسته دوز همانطور که نامش آن را معرفی می کند، یک تیغ در کنار پایه دارد. این تیغ در فاصله های مشخصی قابل تغییر است. با عوض کردن صفحه و پایه، کنار خط دوخت در اندازه 3، 4 و 6 میلیمتر بریده و آرایش می گردد. از این جهت این نوع راسته دوز تقریبا مثل سردوز عمل می کند، با این تفاوت که سردوز بعد از برش و آرایش پارچه، آن را با دوخت های هفت و هشتی (زیگزال) آرایش می کند، ولی راسته دوز هم زمان با برش لبه کار، دوخت های راسته و مستقیم به لبه آن می زند.

  * نکته : از راسته دوز های تیغ دار می توان به عنوان یک راسته دوز معمولی نیز استفاده کرد. برای این کار تنها کافی ست تیغ چرخ را آزاد نمود. ولی با این امکان بستن فولدر و پایه راسته دوز های معمولی وجود ندارد. با آزاد کردن تیغه مخصوص، دیگر پارچه برش داده نمی شود و به صورت معمولی راسته دوزی انجام می گردد. *

  انواع راسته دوز تیغ دار

  راسته دوز های تیغ دار از انواع راسته دوز هاست. این راسته دوز ها در دو نوع ساده دینام سرخود و کامپیوتری تولید شده اند. راسته دوز کامپیوتری همچون همه ماشین های دوخت صنعتی کامپیوتری یک پنل دارد. این پنل برای تنظیماتی همچون پایه بلند کن خودکار، سر نخ زن خودکار و سرقائمی زن خودکار را به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

  نوع دیگر راسته دوز تیغ دار، دینام سرخود ساده است این دینام صدا و لرزش دینام بزرگ را ندارد. ضمن اینکه با حدود 70 درصد صرفه جویی در مصرف برق، هزینه ها را تا حد زیادی کاهش می دهد.

  راسته دوز تیغ دار برای چه کارگاه های تولیدی مناسب هستند؟

  هر یک از چرخ خیاطی های صنعتی برای کاربرد به خصوص و یا دوخت پارچه با بافت متفاوتی تولید شده است. برای اینکه هر یک از ماشین های دوخت صنعتی را خریداری کنید و از آن ها در کارگاه تولیدی خود بهره ببرید، باید از نظر کارشناسان اهل فن در این حوزه مشورت بگیرید تا انتخاب مناسب و در خوری داشته باشید.

  راسته دوز تیغ دار برای دوخت پارچه های با بافت معمولی مثل لباس زیر زنانه، پیرهن و... مناسب هستند.

  شرکت های تولید کننده

  کمپانی های مختلفی در عرصه صنعت دوخت به تولید چرخ های صنعتی از جمله راسته دوز تیغ دار اقدام کرده اند. برند هایی که این سردوز ها را تولید می کنند شامل موارد زیر می شوند:

  •          جک
  •          ژوکی
  •          زوجی

  و اکثر شرکت هایی که چرخ خیاطی راسته دوز تولید می کنند.

   

   

جستجوی پیشرفته
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل سخنگودینام سرخودقابلیت تنظیم سرعتقابلیت تنظیم موقعیت سوزننخ قطع کن خودکارپایه بلند کن خودکارسرقائمی زن خودکارسیستم شمارش سوزنسیستم چشم الکترونیکیسیستم هشدار دهنده میزان روغن

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  نخ قطع کن خودکاردارای چراغ LEDدارای دینام سرخودتنظیم موقعیت سوزنصفحه نمایشگر دیجیتالمجهز به فن خنک کننده قابلیت دوخت تک بخیه

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل دیجیتالی روی بدنهفن خنک کنندهتنظیم سرعتتنظیم موقعیت سوزنمجهز به روغن کاری اتوماتیک (بسته)دوخت پارچه های ظریف تا ضخیمارتفاع پایه از 6 تا 27 میلی تردینام سر خود ( سرو موتور )چراغ LED سه گانه

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل دیجیتالی سادهتنظیم سرعت دوخت تعیین موقعیت سوزنسیستم برگشت روغن فن خنک کنندهچراغ LED سه گانهسیستم روغن بستهسرو موتور (دینام سر خود)

  تماس بگیرید
  ارزان شد!
  موجود است
 • مشاهده سریع
  13,000,000 تومان موجود است

  دارای چراغ LEDتنظیم سرعت دوختسیستم روغن بستهتنظیم موقعیت سوزنسیستم برگشت روغندینام سرخود (سرو موتور)مجهز به سیستم خنک کنندهقابلیت تبدیل به سه نخمناسب دوخت پارچه های ظریف تا ضخیمپنل دیجیتالی زیر میز 

  13,000,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود نیست

  پنل کامپیوتریپایه بلند کن اتومات نخ قطع کن اتوماتتنظیم سرعتدینام سرخود (سرو موتور)ارتفاع پایه 6 تا 27 میلیمترسیستم روغن کاری اتومات

  تماس بگیرید
  موجود نیست
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  دارای سیستم تنظیم سرعتقابلیت تنظیم موقعیت سوزنقابلیت نصب انواع فولدرسروو موتور کم مصرفکارایی بالا نسبت به قیمت مناسبکسب استاندارد های جهانیکاربرد آسانانجام دوخت های مختلفدارای LED قابل تنظیم

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  توقف تولید موجود نیست

  محصول کشور چین  بیش از 90 مدل دوخت  پنل کاربردی و تاچ سروو موتور (70% صرفه جویی در انرژی ) قابلیت تبدیل به دکمه دوز دارای پورت usb قابلیت طراحی بی نهایت مدل و لوگو  دوخت انواع پارچه های ضخیم (15لایه جین )

  توقف تولید
  موجود نیست
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  دینام سرخود و سروو موتور (70% صرفه جویی در مصرف برق )تنظیم اندازه دوخت و پهنای آنتک پدال قابلیت تنظیم سرعت تنظیم ارتفاع پایه برای پارچه های مختلف تنظیم سرعت قیچی نخ زن قابلیت تنظیم سرعت تیغ برش

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید

  طراحی کشور کره جنوبی ساخت کشور چینمناسب برای انواع پارچه های خیلی ضخیم طول دوخت 8 و 10 درجه برای نماقابلیت نصب انواع فولدر کوچک و بزرگ کشش انواع پارچه بدون استفاده از دست 

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  دینام بزرگدوخت محکمپارچه های ظریف و ضخیمطراحی بازویی شکلوجود غلطک برای حرکت روانامنیت بالا در کارامکان بالا ماندن سوزن در انتهای کارقابلیت تبدیل شدن به دو سوزن

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  33,000,000 تومان موجود است

  سروو موتور(فاقد صدا و لرزش)پنل ساده و کاربردیدارای چراغ LEDدارای دو غلطک کشش پارچهقابلیت تنظیم سرعت امکان تنظیم گام دوختمشخص کردن موقعیت سوزندوخت پارچه های ظریف تا نسبتا ضخیمسرعت موتور:4000rpm

  33,000,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  25,000,000 تومان موجود است

  دارای 13 سوزن غلطک پشت پایه دوخت از 2تا 62 میلیمتر مناسب شلوار فاستونی 3 عدد نوار برای شلوار ورزشی مناسب دوخت کش کمر شلوار ورزشی

  25,000,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  9,700,000 تومان موجود است

  بسیار سبکسر عت بالاکیفیت بالا قطعاتهماهنگی بالاساخت تایوانمناسب تمامی گونی ها ونایلون ها

  9,700,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  33,000,000 تومان موجود است

  دوخت پل کمردو سوزنهقابلیت آرایش پارچه از چپ و راستقابلیت استفاده از دور ریز پارچهدینام بزرگقابلیت نصب ابزار جانبیقابلیت نصب فولدر در سایز های مختلف

  33,000,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل الکترونیکی سخن گوقابلیت تنظیم سرعتتنظیم موقعیت سوزننخ قطع کن خودکارپایه بلند کن خودکارسرقائمی زن خودکارشمارشگر بخیهدینام سرخود

  تماس بگیرید
  ارزان شد!
  موجود است
ارتباط واتس اپ امیر دوخت