پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز جک مدل A6

محصول جدید

 • پنل سخن گو

 • دینام سرخود (سرو موتور)

 • قابلیت تنظیم سرعت

 • تنظیم موقعیت سوزن

 • نخ قطع کن خودکار

 • پایه بلند کن خودکار

 • سرقائمی زن خودکار

 • شمارش تعداد بخیه

 • سیستم چشم الکترونیکی

 • سیستم هشدار دهنده میزان روغن

 • میل سوزن متحرک

تماس بگیرید

مدل انتخابی موجود نداریم

استانداردCE اروپا، استاندارد جهانی PSE، ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
فروشگاه امیر دوخت
2020
چین
لباس ورزشی، پیراهن کتان، شلوار کتان، شلوار پارچه ای
2
یک
کامپیوتری
DB×1 11-18#
1
5 لایه جین
5
یک
ریز
5000
دینام سرخود (سرو موتور)
بسته
جلوی بدنه
دکمه ای
5000
645×248×550
46
چدن
تخته پایه، پیچ گوشتی، کاور شرکتی، آنتن مخصوص، یک لیتر روغن،بسته سوزن
ارسال به سراسر کشور و تحویل و پرداخت درب منزل (تهران و کرج و حومه)

چرخ خیاطی راسته دوز تمام کامپیوتری A6 جک نسل جدید راسته دوز ها در جهان!

شرکت چرخ خیاطی جک توانسته است با بررسی و کسب و اطلاعات در خصوص نیاز های کاربران چرخ خیاطی و توسعه دانش خود در حوزه تولید آن ها، نحوه کار با چرخ را برای خیاطان راحت تر کند تا بتوانند هرچه بهتر و سریع تر از آن استفاده کنند، و در جهت رسیدن به این هدف به تولید راسته دوز های تمام کامپیوتری اقدام کرده است.

با توجه به اینکه چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز ، از مهم ترین و ضروری ترین ماشین های دوخت صنعتی در هر کارگاهی محسوب می شود و شما با یک راسته دوز پیشرفته تمام کامپیوتری سرعت و بازدهی کار را بالا می برید، امیر دوخت راسته دوز A6 را به شما پیشنهاد می کند.

دهنه بلند چرخ خیاطی برای دوخت لباس های بزرگ

بدنه چرخ خیاطی راسته دوز A6 جک به این شیوه طراحی گردیده است که دهنه ای بزرگ به طول 30 سانتی متر دارد که اپراتور در زمان دوخت لباس های بزرگی مثل کت، پیراهن و شلوار جای کافی برای جا به جایی و گردش راحت لباس را داشته باشد.  

با نخ قطع کن خودکار A6 جک کم تر از 3 میلیمتر نخ بر جای می ماند!

چرخ خیاطی A6 جک دوخت هایی منظم و تمیز می دوزد که با گردونه تنظیم طول دوخت، اندازه آن قابل کم و زیاد شدن می باشد، ضمن اینکه با وجود نخ قطع کن خودکار سیستم، نخ های اضافه در کمترین اندازه ممکن یعنی کم تر از 3 میلیمتر قطع می شوند و به این شیوه به هرچه تمیز تر شدن دوخت کمک می کند و در نهایت در مصرف هزینه نخ نیز صرفه جویی می گردد. 

کاربرد آسان پنل راسته دوز کامپیوتری A6؛ گول ظاهر سخت آن را نخورید!

همانطور که گفته شد؛ چرخ خیاطی راسته دوز A6 جک از سری تمام کامپیوتری این شرکت می باشد که با داشتن یک پنل کامپیوتری و سخنگو امکانات مختلفی را به اپراتور می دهد، کار با این پنل بر خلاف ظاهر آن بسیار ساده بوده و هر کسی امکان استفاده از آن را دارد.

ابتدای امر لازم است در خصوص سخنگو بودن چرخ به این اشاره کرد که پنل سخنگوی A6 موارد زیر را به اپراتور اطلاع می دهد:

 • اخطار اشکالات پیش آمده در چرخ خیاطی
 • موقعیت های مختلف دستگاه
 • هشدار میزان روغن
 • هشدار قطع شدن کابل 

علاوه بر هشدار های ذکر شده با استفاده از پنل کامپیوتری امکانات دیگری نیز برای اپراتور فراهم می گردد که در ادامه اشاره خواهیم کرد.

خیاطی بدون نشت روغن روی صفحه کاربری و پارچه

مشکلی که در چرخ خیاطی های با سیستم روغن رسانی با کارتل وجود داشت، امکان نشت روغن و کثیف کردن پارچه در حال دوخت بود، اختلال در روغن رسانی و در نتیجه سفت شدن توپی چرخ از دیگر مشکلات روغن رسانی با کارتل است.

چرخ خیاطی راسته دوز A6 جک با طراحی روغن رسانی به شیوه روغن بسته این احتمالات را به صفر رسانده و روغن رسانی درون بدنه چرخ و بدون کثیف کردن اطراف، انجام می گردد و روغن به همه قسمت های چرخ خیاطی رسیده می شود.این نوع سیستم روغن رسانی موجب تمیزی و ظرافت هر چه بیشتر در بدنه چرخ خیاطی گشته است.

سیستم چشم الکترونیک راسته دوز A6 برای بالا رفتن پایه بدون نیاز به فشار پدال

یکی دیگر از قابلیت هایی که راسته دوز A6 جک داراست، سیستم چشم الکترونیک می باشد که وقتی پارچه را به میل پایه نزدیک می کنید، میل پایه بالا رفته و آماده دوخت می گردد.

تعمیرات و گارانتی را به ما بسپارید!

چرخ خیاطی راسته دوز A6 دارای 2 سال گارانتی می باشد که تعویض قطعات، تعمیرات و سرویس را شامل می گردد، فروشگاه امیر دوخت کلیه این خدمات را به مشتریان محترم ارائه می دهد، به این ترتیب می توانید با اطمینان خاطر از ما خرید کنید.

میل سوزن متحرک قابلیت منحصر به فرد راسته دوز جک A6:

چرخ خیاطی راسته دوز A6 دارای میل سوزن متحرک می باشد و به این شیوه عمل می کند که سوزن همراه با کار پیش بر، به سمت عقب حرکت می کند، این قابلیت برای دوخت پارچه های ظریف و حساسی همچون حریر مورد استفاده قرار می گیرد و توانایی دوخت حریر به صورت یک لا را نیز داراست. 

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت