پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز جک A2s

محصول جدید

 • قابلیت تنظیم سرعت

 • تنظیم موقعیت سوزن

 • LED سه گانه

 • نخ قطع کن خودکار

 • سیستم شمارشگر بخیه

 • پایه بلند کن خودکار

 • سرقائمی زن خودکار

 • پنل کامپیوتری

 • قابلیت دوخت انواع پارچه

 • دارای فن خنک کننده و USB

تماس بگیرید 65228565-021

استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
شرکت ایران جک
2017
چین
جین / پیراهن کتان / شلوار کتان / شلوار پارچه ای
2
یک
DB×1 شماره 9 تا 18
یک
جین / پیراهن کتان / شلوار کتان / شلوار پارچه ای
ظریف و معمولی
5
تک پایه
5000
سروو موتور(دینام سرخود)
داخلی
پنل ساده
645*248*550
46
چدن
تخته پایه، آنتن، روغن، پیچ گوشتی، دفترچه لوازم، بسته سوزن / قیچی سرنخ زن
ارسال به سراسر کشور و تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل (تهران و کرج و حومه)

هر چقدر برای راسته دوز کامپیوتری هزینه کنید کافی نیست!

چرا؟

آنچه بر همگان روشن است، اهمیت بسیار بالای ماشین های دوخت راسته دوز می باشد، چرا که راسته دوز از مهم ترین چرخ خیاطی ها در تولیدی های پوشاک و سایر ملزومات پارچه ای و مشابه آن است.به همین دلیل هر کس قصد تاسیس یک تولیدی را داشته باشد باید اولین چرخ خیاطی که تهیه می کند راسته دوز باشد و چه بهتر که راسته دوز مورد نظر کامپیوتری باشد تا با تنظیم قابلیت های خودکار، سرعت تولید افزایش یابد.

معرفی پر فروش ترین راسته دوز کامپیوتری شرکت JACK

محبوب ترین راسته دوز کامپیوتری شرکت جک مدل A2S می باشد.

بعد از مدل راسته دوز نیمه کامپیوتری A2 کمپانی جک از چرخ خیاطی A2S رونمایی کرد که با نمونه پیشین خود تفاوت های بسیاری دارد.

هدف از تولید و عرضه راسته دوز تمام کامپیوتری جک رفع نیاز های کاربران برای استفاده هر چه بهتر و راحت تر از چرخ خیاطی است. شرکت جک با در نظر گرفتن تکنولوژی های روز و آگاهی نسبت به احتیاجات مصرف کنندگان اقدام به تولید راسته دوز های تمام کامپیوتری A2S نمود.

با توجه به اینکه راسته دوز A2S از قیمت بیشتری برخوردار است، بد نیست که تفاوت این دو را بدانید تا با آگاهی بیشتری به خریدشان اقدام نمایید:

چرخ خیاطی راسته دوز A2 اولین محصول در سری A می باشد، ویژگی آن داشتن نخ قطع کن خودکار است که در مصرف نخ تا حد زیادی صرفه جویی می کند، در مدل های بعدی مثل A2S علاوه بر سر نخ زن خودکار، ویژگی های دیگری همچون پایه بلند کن، بخیه شمار، سرقائمی زن خودکار و... اضافه شد که موجب شده اپراتور تسلط و بهره وری بیشتری در دوخت داشته باشد.

پنل

و اما فناوری های نوین این محصول

با توجه به اینکه راسته دوز کامپیوتری A2S محصولی جدید از شرکت جک محسوب می شود، قابلیت هایی برای آن طراحی و تعریف گردیده که آن را از مدل های سابق متمایز می کند:

 1. سیستم پایه بالا بر اتومات 
 2. شمارشگر بخیه
 3. سر قائمی زن خودکار

سیستم پایه بلند کن خودکار چه کاربردی دارد؟

پایه بلند کن خودکار به این شیوه عمل می کند که بعد از تعداد دوخت مشخص و تعیین شده ای، پایه به صورت خودکار و بدون نیاز به فشار ژانو یا حرکت دست فقط با فشار برعکس بر روی پدال، پایه بالا می رود و امکان جا به جایی پارچه زیر میل پایه به راحتی فراهم می گردد.

امکان سر قائمی زن خودکار در چه مواقعی استفاده می شود؟

آنچه در چرخ خیاطی های راسته دوز معمولی مانند مدل F4 و A2 به صورت دستی و عموما با یک اهرم روی بدنه انجام می شد، در راسته دوز کامپیوتری A2S به صورت خودکار و بدون دخالت اپراتور انجام می پذیرد، بدین صورت که با برنامه دادن به پنل محصول، پس از دوخت تعداد بخیه تعیین شده توسط کاربر، ابتدا یا انتهای دوخت را بست های کوچکی (سرقائمی) می زند، این امر به سرعت و کیفیت هر چه بیشتر دوخت به خصوص در کارگاه های تولیدی که حجم کار و وقت از اهمیت بالایی برخوردار است، بسیار کمک می کند.

شمارشگر بخیه چه کمکی به اپراتور می کند؟

با این سیستم می توانید با دادن برنامه به پنل کامپیوتری محصول، قسمت های مختلفی از لباس مثل جیب را با تعداد دوخت مشخصی در سریع ترین و با کیفیت ترین حالت ممکن بدوزید.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت