پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز کامپیوتری جک A5E

محصول جدید

 • دارای پنل کامپیوتری

 • پایه بلند کن خودکار

 • سر نخ زن خودکار

 • سیستم روغن بسته

 • سر قائمی زن خودکار

 • دوخت با بخیه های متغیر و زیبا

 • قابلیت گذاشتن رمز برای پنل

 • فضای عملیاتی بزرگ تر

 • کاهش مصرف نخ 

 • نوآوری کوک گره ایی

 • سیستم موتور پله ایی

 • قابلیت تنظیم گام دوخت تا 0/1 میلی متر

به زودی

استانداردCE اروپا /استاندارد جهانی PSE /ایزو 9001 /ایزو 14000 از شرکت TUV
شرکت ایران جک
2020
چین
دوخت پارچه های ظریف تا ضخیم (جین، کتان، لباس زیر، لباس بچه گانه)
2
یک
کامپیوتری
DBx1 11-18#
یک
5000
دینام سر خود (سرو موتور)
بسته
جلوی بدنه
کامپیوتری
5000
چدن
تخت و پایه، آنتن، روغن، پیچ گوشتی، دفترچه، بسته سوزن
ارسال به سراسر کشور و تحویل و پرداخت درب منزل (تهران و کرج و حومه)

چرخ خیاطی راسته دوز کامپیوتری سخنگوی A5E پدیده نوظهور کمپانی عظیم جک!

اگر قرار باشد از یک شرکت تولید کننده بزرگ با تنوع بالای محصول و به کارگیری دانش و فن روز در زمینه تولید چرخ خیاطی نام برد، آن شرکت قطعا "جک" خواهد بود.چرا که روز به روز در جهت تغییر و ایجاد تنوع در زمینه ماشین های دوخت صنعتی گام بر می دارد.از جدید ترین محصول تولید شده آن می توان به راسته دوز کامپیوتری سخنگوی A5E جک اشاره نمود.

بعد از استقبالی که کاربران از چرخ خیاطی های سری A کردند، شرکت جک روز به روز در جهت ارتقا و ایجاد تنوع در طراحی و تولید چرخ خیاطی های راسته دوز گام برداشت.

می توان گفت A5E نمونه به روز شده راسته دوز A5 است که در دسته چرخ خیاطی های صنعتی کامپیوتری قرار می گیرد.شرکت جک سعی در ایجاد تغییرات و به روز رسانی آن و طراحی و تولید A5E نمود.

امکاناتی به آن افزوده گردید که شامل این موارد می گردد:

 • حذف درجه ساعتی و تنظیم گام دوخت مکانیکی و استفاده از یک موتور و پنل کامپیوتری برای تنظیم آن
 • بدنه و فضای بزرگ تر دوخت

با فضای عملیاتی بزرگ تر امکان دوخت لباس های با حجم بیشتر را داشته باشید!

شرکت جک تغییراتی را در خصوص ظاهر چرخ خیاطی سخنگوی A5E اعمال نموده است.در ماشین های دوخت صنعتی مشابه فضای قرار گیری دست و پارچه برای دوخت، محدود تر بود و به تناسب، قدرت مانور کم تری به اپراتور می داد.کمپانی جک در مدل A5E تلاش کرده این مشکل را برطرف کند.مهم ترین تغییری که در ظاهر این چرخ ایجاد شده، افزایش فضای عملیاتی اپراتور است.با افزایش ارتفاع و طول فضای دوخت (130*305 میلیمتر) امکان دوخت پارچه های بزرگ و ضخیم تر مثل ژاکت و پیراهن و گردش پارچه برای کاربر فراهم می شود.

تفاوت راسته دوز A5E و A4E چیست؟

راسته دوز A4E و A5E هر دو از محصولات جدید شرکت جک می باشد.از تفاوت هایی که این دو مدل با یکدیگر دارند می توان به این موارد اشاره نمود:

1- سیستم روغن رسانی راسته دوز A5E به صورت بسته و اتوماتیک می باشد و از کثیف شدن پارچه و روغن جلوگیری می کند.

2- ارتفاع و بزرگی دهنه چرخ خیاطی A5E که امکان دوخت پارچه های بزرگ فراهم می شود.

نخ های کوتاه تر برای صرف هزینه و وقت کم تر 

در مدل A5E وجود دو تیغ متحرک برای برش نخ انتهای کار، باعث برش حداقلی و به جای ماندن حدود 3 تا 4 میلی متر نخ بر روی پارچه می شود که این ویژگی در مدل های دیگر به دلیل ثابت بودن یکی از  تیغ ها وجود ندارد و طول نخ به حداقل 6 تا 7 میلمتر می رسد.

شفت یک سره متصل به دستگاه چرخ خیاطی راسته دوز A5E برای لرزش کم تر و دوختی دقیق تر 

ویژگی فنی چرخ خیاطی های راسته دوز مشابه، به این شیوه بود که شفت اصلی موتور به وسیله یک رابط به میل لنگ دستگاه متصل می شد، در مدل A5E این شفت اصلی با میل لنگ دستگاه به صورت یک سره و یک تکه می باشد و از هدر رفت انرژی، ایجاد لرزش و صدا جلوگیری می گردد.

سیستم روغن بسته، روغنی مهر و موم شده و بدون گرد و غبار

در چرخ خیاطی راسته دوز جک A5E سیستم روغنی که به کار رفته است، سیستم روغن بسته نامیده می شود.این سیستم به صورت یک محفظه بسته درون چرخ تعبیه گشته که با استفاده از لوله های درون چرخ به قسمت های مختلف و مورد نیاز، روغن رسانی می شود.

لازم به ذکر است که در این مدل با استفاده از سنسور روغن، کم یا عدم روغن رسانی به قسمت های حساس، به اپراتور اعلام می گردد.به این ترتیب از آسیب رسانی به قسمت های مکانیکی دستگاه جلوگیری می شود.

سیستم روغن رسانی به این شیوه از کثیف شدن و نشت روغن به پارچه، صفحه کاربری و دست اپراتور جلوگیری می کند، در این شیوه خبری از نشت روغن نیست.

*اتمام دوره بخیه های یکنواخت، با کوک های بی نظیر راسته دوز A5E!*

در راسته دوز های مدل A2 ، A2S ، A4 و... به دلیل تنظیم طول دوخت با درجه ساعتی و انجام این عمل توسط قطعات مکانیکی امکان تغییر طول گام در حین کار کردن وجود ندارد و همچین یک پارامتر دوخت همیشه طول بخیه ها منظم و یکنواخت است .

در سری راسته دوز های A5E و A4E به دلیل استفاده از موتور الکتریکی برای حرکت کاربر و تنظیم گام دوخت با پنل امکان الگو پذیری و کم و زیاد کردن گام دوخت تا حداقل 0.1 میلیمتر وجود دارد و ما میتوانیم در یک پارامتر دوخت طول بخیه را کم یا زیاد نماییم و به کار خود جلوه زیباتری بدهیم .

کمپانی بزرگ جک برای ایجاد تحولی در زمینه دوخت راسته، طرح های متنوع و بی همتایی را برای انتخاب توسط اپراتور طراحی و ایجاد کرده است.در زمان دوخت با این راسته دوز کامپیوتری می توانید کوک هایی با آرایش مختلف ریز، درشت یا یکی درمیان ریز و درشت بر روی پارچه بزنید به این ترتیب دوختی شیک، بی همتا و متفاوت خواهید داشت.این ویژگی مهر تاییدی بر این نکته است که شرکت جک در جهت تنوع در تولید محصولاتش می کوشد.

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت