پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز پنج نخ جک E3

محصول جدید

  • سیستم تنظیم سرعت

  • تنظیم موقعیت سوزن

  • دارای سیستم خنک کننده

  • مجهز به چراغ LED قابل تنظیم

  • دینام سر خود (سرو موتور)

  • پنل کاربردی آسان 

تماس بگیرید

ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
شرکت ایران جک
2019
چین
پیراهن پارچه ای / شلوار پارچه ای / کت و شلوار / لباس عروس
5
تک کاربر
نیمه کامپیوتری
برای سه نخ 9# برای 4 نخ 9#و 11# برای 5 نخ 14#و 19#
1
ظریف دوز،معمولی و ضخیم
ریز
5500
سروو موتور (دینام سرخود)
472*360*495
35 کیلوگرم
چدن
میزپایه فابریک / آنتن مخصوص دستگاه / روغن 1 لیتری / پیچ گوشتی / دفترچه لوازم / 1بسته سوزن / قیچی سرنخ زن
ارسال به سراسر کشور پرداخت و نصب و اموزش درب منزل(تهران و کرج و حومه)

سر دوز پنج نخ جک E3 ، ماشین دوختی برای دوخت و آرایش پارچه شما 

آنچه چرخ خیاطی سر دوز E3 جک برای کاربر انجام می دهد همچون همه سر دوز های موجود در بازار، آرایش لبه پارچه با استفاده از دوخت های هفت و هشتی منظم و یکسان می باشد.این دوخت های هفت و هشتی از ریش شدن لبه پارچه به خصوص پارچه های ظریف و حساسی همچون حریر جلوگیری می کند و آرایش و دوخت زیبایی را به پارچه ارائه می دهد.

چرخ خیاطی سر دوز 5 نخ چه کاربردی دارد؟

چرخ خیاطی های سردوز صنعتی در مدل های سه نخ، چهار نخ و پنج نخ تولید و به بازار عرضه می گردند.هر یک از این مدل ها بسته به نوع و جنس پارچه کاربرد دارند.این مدل سر دوز E3 که مورد نظر ماست از نوع پنج نخ می باشد که برای دوخت لباس های خشکی مثل پیرهن، مانتو و شلوار و...کاربرد دارد.

 تنظیم سرعت پنج نخ E3 امکانی برای اطمینان از دقت در دوخت

یکی از قابلیت هایی که در برخی از چرخ خیاطی های صنعتی وجود دارد و امتیازی برای آن ها محسوب می گردد.تنظیم سرعت دوخت است.کاهش یا افزایش سرعت دوخت در موارد زیر کاربرد دارد:

  • کاهش سرعت برای کاربران مبتدی
  • افزایش سرعت برای کاربران حرفه ای
  • کاهش سرعت برای دوخت پارچه های حساس و ظریف مثل حریر
  • کاهش سرعت برای دوخت قسمت های حساس یا کوچک لباس مثل گوشه های جیب

آیا امکان تبدیل چرخ خیاطی پنج نخ به سه یا چهار نخ وجود دارد؟

یکی از امکاناتی که سردوز های صنعتی سه نخ و چهار نخ دارند قابلیت تغییر کارکرد آن ها و تبدیلشان به یکدیگر است که تبدیل سه نخ به چهار نخ با کمک تعمیرکار و تبدیل چهار نخ به سه نخ به وسیله باز کردن یک سوزن امکان پذیر خواهد بود، ولی باید توجه داشت که چرخ خیاطی سر دوز پنج نخ قابلیت تبدیل به چهار نخ را ندارد ولی با حذف یک سوزن و نخ پنجم میتوانیم به عنوان سه نخ از آن استفاده نماییم .

سیستم خنک کننده، جلوگیری از آسیب به موتور و روغن!

سیستم خنک کننده ای که برای سر دوز پنج نخ E3 تعبیه گشته است، برای خنک کردن موتور دستگاه و البته روغن آن است، هر چقدر موتور خنک تر باشد امکان آسیب رسانی به برد و کلا خود دستگاه کاهش می یابد.به علاوه خنک ماندن روغن از آسیب رسیدن به قسمت های داخلی دستگاه نیز جلوگیری می کند .

سوالاتی که اکثر مشتریان هنگام خرید سردوز پنج نخ برایشان به وجود می آید :

سردوز پنج نخ جک E3  برای چه نوع پارچه هایی و کارهایی مناسب است ؟

سردوز های پنج نخ مناسب پارچه های خشک مانند پارچه پیرهنی ، مانتو و.. است و نکته ایی که باید در هنگام خرید این نوع سردوز ها  توجه داشت این است که اگر نوع پارچه ی مصرفی شما کشی ، استرچ و حریر باشد سردوز پنج نخ به درد کار شما نمی خورد .

سردوز های صنعتی پنج نخ معمولی با فوق ضخیم چه تفاوتی هایی در کارکرد با هم دارند ؟

سردوز های پنج نخ فوق ضخیم مناسبه پارچه های کلفت می باشد که این نوع چرخ ها میتواند تا 6 لایه لی را به راحتی بدوزند اما پنج نخ های معمولی حداکثر تا 3 لایه را میتواند بدوزد 

قابلیت های دیگر این محصول :

دینام سرخود

موتور تمامی سردوز های شرکت جک از نوع دینام سرخود ( سرو موتور ) می باشد که این مدل محصولات فواید بسیاری برای کاربران دارند: صدا و لرزش بسیار کم ، کاهش 70 % مصرفی برق ، ایمنی بالا هنگام کار از جمله آن ها می باشد .

پنل کاربردی ساده و حرفه ایی

زیر میز سردوز پنج نخ مدل E3 جک پنلی کاربردی و ساده همراه با کد های راهنما تعبیه گشته که این موضوع کار با آن را برای اپراتور های مبتدی سهل و آسان نموده است.

طراحی درب کشویی ایمن و تعیبه ماهرانه نخ گیر ها

سردوز E3 جک با وجود درب کشویی مستحکم خطر های احتمالی ممکن برای اپراتور ، هنگام کار با دستگاه را تقریبا نزدیک به صفر رسانده .

یکی از معضلاتی که کاربران سردوز های صنعتی و یا حتی سردوز های خانگی با آن دست و پنجه نرم می کنند ، نخ کشی صحیح دستگاه  است . تعبیه درست و به جا نخ گیر ها و هچنین نقشه کشی مسیر نخ ها بر روی درب کشویی این  مسئله را به راحتی حل کرده است .

گارانتی و قطعات یدکی شرکت جک 

یکی از مواردی که هنگام خرید چرخ خیاطی های صنعتی باید به آن توجه کرد مبحث خدمات پس از فروش آن برند است زیرا در طول زمان و به علت استفاده مداوم ، نوسان برق و... ممکن است آسیب هایی به ابزار داخلی دستگاه وارد گردد .

شرکت جک از جمله معدود برند هایی است که در بازار ایران گارانتی خود را به طور کامل انجام می دهد . خدمات پس از فروش این برند شامل تمامی محصولات آن از جمله : راسته دوز ، میاندوز و همچنین سردوز های صنعتی می باشد .

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت