پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی سردوز سه نخ جک E3

محصول جدید

  • دارای چراغ LED

  • تنظیم سرعت دوخت

  • سیستم روغن بسته

  • تنظیم موقعیت سوزن

  • سیستم برگشت روغن

  • دینام سرخود (سرو موتور)

  • مجهز به سیستم خنک کننده

  • مناسب دوخت پارچه های ظریف تا ضخیم

  • پنل دیجیتالی زیر میز 

11,400,000 تومان

ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
شرکت ایران جک
2019
چین
پیراهن پارچه ای / شلوار پارچه ای / کت و شلوار / لباس عروس
3
تک کاربر
نیمه کامپیوتری
برای سه نخ 9# برای 4 نخ 9#و 11# برای 5 نخ 14#و 19#
1
خودکار
ظریف دوز،معمولی و ضخیم
تک پایه
ریز
سروو موتور (70%صرفه جویی در برق)
472*360*495
35کیلوگرم
چدن
میزپایه فابریک / آنتن مخصوص دستگاه / روغن 1 لیتری / پیچ گوشتی / دفترچه لوازم / 1بسته سوزن / قیچی سرنخ زن
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل(تهران و کرج و حومه)

سردوز سه نخ جک E3 تحولی در سری سردوز های صنعتی سابق

چرخ خیاطی سردوز سه نخ E3 یکی از سر دوز های تولید شده در شرکت جک می باشد که تفاوت عمده ای نسبت به سردوز های سابق دارد و با پنل ساده ای که دارد، به راحتی تنظیم می گردد.

مجموعه سر دوز سری E جایگزینی برای سردوز های 798 و 800 جک!

لازم به ذکر است که چرخ خیاطی های سری E در کارخانه ماشین های دوخت جک تولید شده اند تا جایگزینی برای سری های قبل( 798 و 800 )باشند، به این ترتیب این چرخ خیاطی ها از خط تولید کمپانی جک حذف گردیدند.

نخ کشی چالشی در چرخ خیاطی های سردوز خانگی و صنعتی

نخ کشی در چرخ خیاطی سر دوز چه در ماشین های دوخت خانگی و چه در نوع صنعتی آن ها گاها کاری دشوار می باشد.سر دوز ها در چند مدل، دو نخ، سه نخ، چهار نخ و پنج نخ وجود دارند، هر چقدر تعداد نخ در سردوز ها بیشتر شود، نخ کشی نیز سخت تر می گردد.

طراحان شرکت جک برای حل این چالش کاربران، نقشه نخ کشی چرخ خیاطی سردوز E3 جک را در پشت درب چرخ کشیده اند که نحوه و مراحل درگیر کردن هر نخ در جای مناسب به خوبی مشخص می باشد.

سرعت سر دوزی را تنظیم کنید!

یکی از ویژگی های این محصول، سیستم تنظیم سرعت آن می باشد.تنظیم سرعت برای دوخت پارچه های حساس جهت جلوگیری از آسیب یا خطا در دوخت کاربرد دارد.علاوه بر آن تنظیم سرعت برای کاربران حرفه ای خیاطی امتیازی است که باعث افزایش سرعت و بهره وری آن ها می گردد. 

تعمیر و نگهداری کمتر، مصرف برق پایین تر با دینام سرخود!

دینام سرخود که به سرو موتور نیز شهرت دارد در چرخ خیاطی های صنعتی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد که سردوز E3 جک نیز از این سری ماشین های دوخت صنعتی است، مزیتی که دینام سرخود دارد، صدا و لرزش کم و صرفه جویی در مصرف برق تا سقف 70 درصد می باشد که علاوه بر آن موجب عمر و دوام بیشتر دستگاه می گردد.

طراحی جدید توپی و فن خنک کننده سردوز صنعتی E3-3

طراحی جدید چرخ خیاطی سردوز E3 به گونه ای است که انگشت به راحتی در تو رفتگی های توپی قرار گیرد تا کار اپراتور برای چرخاندن آن تسهیل گردد.

در سردوز های صنعتی سری قبل فن خنک کننده جدا از توپی عمل می کرد که صدا ایجاد می نمود اما در سردوز جدید E3 جایگاه فن خنک کننده تغیر کرده و درون توپی قرار گرفته که نتیجه این امر کاهش صدا و مصرف برق می باشد .

سیستم روغن رسانی بسته سر دوز E3

چرخ خیاطی سر دوز E3 به صورت بسته، روغن رسانی می گردد که این شیوه از کثیف شدن اطراف دستگاه و پارچه در حال دوخت جلوگیری می کند.

ارتفاع قابل تنظیم پایه

پایه این محصول امکان تنظیم ارتفاع از 6 تا 12 میلی متر را دارد.این قابلیت برای دوخت پارچه های ظریف ، متوسط وتا حدودی ضخیم  مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت چرخ خیاطی سر دوز E3 با E4 جک:

سردوز E3 جک با سردوز E4 در جایگاه پنل تفاوت دارد بدین صورت که پنل E3 زیر میز و E4 رو بدنه خود قرار گرفته که به همین علت دارای تفاوت قیمت هستند . قابل ذکر است که این دو مدل در کارایی و ظاهر بدنه هیچ تفاوتی ندارند .

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت