پاسخگوی تلفنی : 3111262-0912 // 65228565-021

چرخ خیاطی صنعتی راسته نازک دوز ژوکی مدل 9000BSS

محصول جدید

  • پنل کامپیوتری

  • پایه بلند کن خودکار

  • سر نخ زن خودکار

  • دارای سیستم شمارش بخیه

  • سر قائمی زن خودکار

  • دارای دینام سرخود (سرو موتور)

تماس بگیرید

ISO 9001| استاندارد اروپا CE
فروشگاه امیر دوخت
2020
چین
برای دوخت پارچه های ظریف مانند حریر
1
(DB*1(9-18
1
2 لایه جین
5
تک پایه
ریز
سرو
کارتل
بالا
دکمه ای
5000
پیچ گوشتی / روغن / یک بسته سوزن / آنتن مخصوص
ارسال به سراسر کشور تحویل و پرداخت و نصب و اموزش درب منزل ( تهران و کرج و حومه )

راسته دوز نازک دوز 9000BSS ژوکی ، غول راسته دوز های کامپیوتری موجود در بازار

برای آشنایی با راسته دوز ژوکی 9000BSS لازم است که این مسئله را بدانید که چرخ خیاطی های صنعتی دنیایی از مدل های متنوع دارند. مدل های مختلفی از ماشین های دوخت صنعتی تولید شده اند که انواع نیاز ها و سلیقه ها راضی و خشنود می سازند. هر یک از این مدل ها، ممکن است برای نوع پارچه، نوع لباس و پارامتر های مختلف دیگر طراحی شده اند. در این دنیای متنوع از محصولات، کالا هایی هستند که بسیار ضروری و کاربردی اند، از جمله می توان به چرخ خیاطی میاندوز و سردوز اشاره نمود.

در نهایت چرخ خیاطی راسته دوز است که از مهم ترین و حیاتی ترین ماشین های دوخت صنعتی است. همه تولیدکنندگان پوشاک و ملزومات پارچه ای، از اهمیت چرخ خیاطی راسته دوز آگاهی دارند. این چرخ دو پارچه و یا دو لایه یک پارچه را با دوخت های صاف و مستقیم در طول های قابل تنظیم می دوزد. اهمیت این نوع دوخت به حدی کاربردی است که دوخت اصلی چرخ خیاطی خانگی نیز راسته است. 

چرخ خیاطی های راسته دوز به تناسب نوع و بافت پارچه، به دو دسته ظریف دوز و ضخیم دوز تقسیم می شوند. یکی از چرخ خیاطی های ظریف دوزی که در بازار وچود دارند مدل 9000BSS می باشد. این چرخ در دسته بندی چرخ هایی به نام " راسته دوز کامپیوتری " قرار می گیرند. این راسته دوز دارای یک پنل کامپیوتری است. این پنل برای تنظیم و کنترل کیفیت دوخت طراحی شده است. راسته دوز 9000BSS به جرئت از قدرتمند ترین راسته دوز های موجود در بازار است. تنظیماتی که با استفاده از این پنل کنترل می گردد در ادامه به تفصیل شرح داده خواهد شد.

پایه بلند کن خودکار و سر نخ زن خودکار، سیستم هایی برای بهره وری بیشتر و صرفه جویی در وقت

تولیدی های پوشاک و ملزومات پارچه ای به دلیل کار زیاد و حجم بالای لباس ها، زمان از اهمیت بالایی برخوردار است. ماشین های دوخت با تکنولوژی کامپیوتری برای این طراحی شده اند که در کم ترین زمان بیشترین حد تولید و خروجی را ایجاد نمایند. و این خروجی بالا به دلیل داشتن قابلیت های زیر است.

  • پایه بلند کن خودکار: این سیستم در همه راسته دوز های کامپیوتری از جمله راسته دوز 9000BSS ژوکی و برخی از سردوز های کامپیوتری وجود دارد. این سیستم بدین شیوه عمل می کند که با وجود سنسور های مخصوص و با نزدیک کردن پارچه به آن ها، پایه به صورت خودکار و بدون دخالت اپراتور بالا می رود. این کارکرد هم در وقت کاربر صرفه جویی می کند و هم سرعت خروجی کار را تا حد زیادی افزایش می دهد.

  • سر نخ زن خوکار: این قابلیت نیز در اکثر ماشین های دوخت کامپیوتری وجود دارد. به دلیل اینکه نخ یکی از لوازم مصرفی در خیاطی است، با صرفه جویی در مصرف آن، می توان هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داد. سیستم سر نخ زن خودکار با بریدن نخ های اضافی در انتهای خط دوخت، کار اپراتور را راحت می کند. بدین شیوه دیگر نیازی به وجود یک نیروی مستقل برای بریدن نخ ها نیست. ضمن اینکه نخ ها به سرعت بریده می شوند و خروجی خوبی در تولید خواهید داشت.

سرقائمی زن خودکار راسته دوز 9000BSS ، ایجاد استحکام دوخت

دوختی محکم و غیر قابل شل شدن، از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. کارکردی که در همه چرخ خیاطی ها وجود دارد، سرقائمی زن است. با استفاده از این قابلیت، به مرور زمان دوخت ها شل و شکافته نمی شوند. در راسته دوز های معمولی و یا چرخ خیاطی های خانگی این کارکرد به وسیله یک اهرم انجام می شود. اپراتور با فشار دادن اهرم، جهت حرکت دوخت را تغییر می دهد و دوباره انتها و یا ابتدای آن، دوخته می شود.

در راسته دوز های کامپیوتری این قابلیت به گونه ای عمل می کند که با تنظیم پنل، بدون نیاز به کنترل اپراتور، ابتدا و انتهای خط دوخت کوک هایی با عنوان سرقائمی زده می شود تا از شکافته آن جلوگیری شود و دوختی محکم و مطمئن به کاربر ارائه دهد.

سیستم روغن کاری منحصر به فرد برای دوختی بدون لک و نشت روغن

صرفه جویی در مصرف برق

چرا برند ژوکی بخریم؟

به قصد تاسیس (تجهیز) کارگاه تولیدی و در هنگام خرید چرخ خیاطی صنعتی با انواع مختلفی از ماشین های دوخت رو به رو خواهید شد. برند های مختلفی هستند که به خصوص در کشور چین به تولید چرخ خیاطی صنعتی می پردازند. این شرکت ها از درجه کیفیت مناسب و مطلوبی برخوردار هستند. از این شرکت ها می توان به جک ، نان بنگ و... اشاره نمود.

شرکت ژوکی در کشور ژاپن قرار دارد. این شرکت حساب خود را در بازار چرخ های صنعتی پس داده است. ژوکی با وجود رقبای متعدد در این عرصه توانسته است جای خود را در بازار چرخ خیاطی صنعتی باز کند و موجبات رضایت کاربران و تولید کنندگان را فراهم نماید.

"شرکت ژوکی، شرکتی که همیشه در تلاش برای کیفیت واقعی است."

مــحصولات مرتبط

ارتباط واتس اپ امیر دوخت