آموزش

بهترین چرخ خیاطی برای مبتدی ها + معرفی 10 مدل

چرخ خیاطی برای مبتدی ها

چرخ خیاطی یکی از ملزومات اساسی در خانه های ایرانی می باشد و جدیدا با پیشرفت صنعت مد ولباس خیلی از افراد تمایل پیدا کردند وارد این رشته پول ساز شوند و کسب درآمد کنند که یکی از اصلی ترین تجهیزاتشون چرخ خیاطی است. یکی از پر تکرار ترین سوالی این قبیل افراد یعنی کسانی که به تازگی وارد حرفه خیاطی شده اند این است که چرخ خیاطی چی بخریم؟ در این مقاله به طور کامل با بهترین چرخ خیاطی های مناسب افراد مبتدی آشنا خواهید شد. پس اگر جزء این دسته از دوستان عزیز هستید این مطلب را تا انتها بخوانید.

ویژگی چرخ خیاطی مناسب برای افراد مبتدی  و تازه کار

برای اشخاصی که تازه وارد حرفه و هنر خیاطی شده اند جهت خرید چرخ خیاطی پیشنهادات متفاوتی وجود دارد و این عزیزان می توانند نسبت به هزینه ای که برای خرید چرخ خیاطی در نظر گرفته اند مدل های متفاوتی را مورد بررسی قرار دهند سپس برای خرید انتخاب کنند. به طور کلی بهتر است افراد تازه کار برای شروع خیاطی ماشین دوختی سبک و قابل حمل تهیه کنند که بتوانند در صورت نیاز آن را به آموزشگاه خیاطی نیز ببرند، یکی دیگر از ویژگی های چرخ خیاطی مناسب برای افراد مبتدی این است که کاربری ساده ای داشته باشد تا اپراتور بدون مشکل و به راحتی از آن استفاده کند.

چرخ خیاطی زیگزاک
چرخ خیاطی زیگزاگ برای مبتدی ها

در این مقاله انواع چرخ خیاطی های مناسب افراد مبتدی در رنج قیمت های متفاوت را با ویژگی هایشان معرفی خواهیم نمود، امیدواریم بعد از خواندن این مطلب بتوانید محصول مناسب کارتان را انتخاب نمایید.

معرفی بهترین چرخ خیاطی برای شروع کار و افراد مبتدی

اولین و بهترین پیشنهاد برای خیاطان مبتدی جهت شروع کار چرخ خیاطی برند ژانومه مدل 802 می باشد. این محصول دارای بدنه و قطعات فلزی اصل ژاپن می باشد بنابراین بالاترین کیفیت را در بین چرخ خیاطی های خانگی و گلدوزی دارا است. می توان با چرخ 802 توسط ژتون هایی که دارد 44 مدل طرح دوخت را اجرا کرد و به دلیل عرض دوخت 7 میلی متر، گلدوزی های بسیار قشنگی را اجرا می کند. این چرخ خیاطی پر طرفدار انواع مراحل دوخت مثل: دوخت ساده، زیگزاگ، دکمه دوزی، جادکمه، پس دوزی، تکه دوزی و… را به نحواحسن انجام می دهد.

اگر افراد مبتدی چرخ خیاطی ژانومه مدل 802 را جهت خرید انتخاب کنند صاحب محصولی می شوند که تا زمان حرفه ای شدن هم همراهشان است و بهترین دوخت را برایشان اجرا می نماید اما یک ایراد دارد آن هم این است که به دلیل فلزی بودن نسبت به چرخ خیاطی های خانگی دیگر وزن سنگین تری دارد. فقط این نکته را در نظر بگیرید که 802 و به طور کلی تمامی ژانومه های ژاپنی استوک هستند و نسبت به تمیزیشان قیمت گذاری می شوند. اگر تمایل دارید از برند janome  چرخ خیاطی آکبند تهیه کنید پاراگراف بعدی را مطالعه نمایید.

معرفی چرخ خیاطی برای تازه کارها
معرفی چرخ خیاطی برای تازه کارها

چرخ خیاطی های ژانومه مدل 393A و 399A

اگر قصد خرید چرخ خیاطی ژانومه به صورت آکبند را دارید لازم به ذکر است بدانید که تمامی ژانومه های آکبند ساخت  تایوان و تایلند هستند که بهترین مدل ها نیز 393A و 399A می باشند. این دو چرخ خیاطی از نظر فنی تفاوتی با یکدیگر ندارند و صرفا طراحی بدنه شان با یکدیگر فرق می کند. هر دو 22 مدل طرح دوخت دارند و می توان با ترکیب مدل ها به 40 طرح نیز رسید.

چرخ خیاطی برای افراد مبتدی
چرخ خیاطی برای افراد مبتدی

دارای موتور قوی هستند و برای افراد مبتدی که می خواهند یک بار هزینه کنند و یک چرخ خیاطی با کیفیت و عمری بخرند مناسب می باشد. یکی از مزایای خوب این محصولات طراحیشان به صورت کف تخت می باشد این کف تخت بودن باعث شده بتوان روی هر میزی قرارشان داد و دوخت و دوز کرد. امروز که این مقاله را برای شما می نویسم قیمت چرخ خیاطی های 399A و 393A ده میلیون تومان است و اگر بخواهید همراه محصول جعبه محافظ نیز داشته باشید قیمت 500/10 می شود که در حال حاضر این قیمت برای یک چرخ خیاطی با کیفیت، سبک با کاربری آسان معقول است.

چرخ خیاطی قیمت مناسب برای افراد مبتدی

اگر تازه به کلاس خیاطی رفته اید و برای تمرین و تکرار به یک چرخ خیاطی قیمت مناسب احتیاج دارید می توانید از سِری زیگزاگ کاچیران مدل 2030 و 2030 پلاس را جهت خرید انتخاب نمایید. این محصولات 24 ماه گارانتی دارند، سبک و قابل حمل بوده، دارای 32 مدل طرح دوخت اعم از ساده، زیگزاگ، جادکمه و… می باشند. انواع پارچه ها را می دوزند و برای اشخاص تازه کار که بودجه محدودی دارند مناسب می باشند. مدل 2030 پلاس علاوه بر آپشن هایی که نام برده شد سوزن نخ کن اتومات و جعبه محافظ نیز دارد. درحال حاضر رنج قیمت این دو مدل بین 300/6 تا 800/6 می باشد.

بررسی چرخ خیاطی 392 کاچیران به عنوان محصولی مناسب برای تازه کارها

اگر تازه وارد حرفه خیاطی شده اید و می خواهید کار شخصی دوزی و مزون دوزی انجام دهید همچنین بودجه سطح متوسطی هم دارید و به دنبال چرخ خیاطی با موتور قوی و کیفیت بالا هستید یکی از مدل های سِری یاسمین شرکت کاچیران که قیمتشان بین 8 میلیون تا 800/8 می باشد را برای خرید انتخاب کنید.

چرخ خیاطی مناسب نوعروس ها
چرخ خیاطی مناسب نوعروس ها

در این بخش مدل 392 که بسیار پرفروش است را بررسی می کنیم. چرخ خیاطی 392 که برای افراد مبتدی و شروع به کار بسیار مناسب می باشد دارای 22 مدل طرح دوخت هست، طراحی بازویی شکل دارد، عرض دوختش تا 4 میلی متر و طول دوخت تا 5 میلی متر قابل تنظیم است، پهنای زیگزاگ نیز 7 میلی متر می باشد و می توانید با نصب پایه های مختلف کارهایی مثل پس دوزی، سردوزی، رفو و… را نیز انجام دهید.

کاچیران سِری نیولایف بخر، خیاطی رو حرفه ای شروع کن

چرخ خیاطی خانگی کاچیران سِری نیولایف یا همان فاف با کیفیت ترین چرخ خیاطی خانگی و گلدوزی در بازار ایران می باشد که امیردوخت با توجه به تجربه چندین ساله اش مدل های 1129 و 1139 را برای خرید پیشنهاد می کند، دو مدلی که نام برده شد بیش از 80 مدل طرح دوخت و گلدوزی دارند، دارای موتور قوی بوده و انواع پارچه ها را به خوبی می دوزند، طراحی چرخ خیاطی های 1129 و 1139 به صورت بازو آزاد است یعنی می توانید قسمت هایی مثل دمپای شلوار و حلقه آستین را راحت تر بدوزید.

چرخ خیاطی نیولایف برای مبتدی ها
چرخ خیاطی نیولایف برای مبتدی ها

حال ممکن است برایتان سوال شود این دو مدل چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

باید در جواب بگویم که 1139 دارای سوزن نخ کن اتومات است اما 1129 این آپشن را ندارد. اگر بتوانید در بازه 400/10 تا 900/10 هزینه کنید و یکی از این دو چرخ را تهیه کنید تا چندین سال ماشین دوختی بی عیب و نقص خواهید داشت.

معرفی چرخ خیاطی صنعتی مناسب افراد مبتدی

خیاطان عزیزی که تازه کار هستند یا قبلا با چرخ خیاطی خانگی کار کردند و الان قصد دارند چرخ خیاطی صنعتی بخرند گزینه های متفاوتی را پیش روی خود خواهند داشت. ممکن است این دسته از افراد جهت کارکردن با ماشین دوخت صنعتی هراس داشته باشند و فکر کنند کار کردن با این ماشین دوخت ها کار سختی است. در نتیجه بهتر است این اشخاص راسته دوز دینام سرخود ساده که فقط قابلیت تنظیم سرعت دوخت و تعیین جایگاه سوزن دارند را برای خرید انتخاب کنند مثل سِری F برند جک، A6000R زوجی و F2 کمپانی جویتا.

چرخ خیاطی برای مبتدی ها
چرخ خیاطی برای مبتدی ها

اما اگر عاشق تکنولوژی هستید و دوست دارید تمامی کارهای به صورت هوشمند از طریق پنل دیجیتالی صورت گیرد حتما یک راسته دوز فول اتومات تهیه کنید تا طعم واقعی لذت خیاطی را بچشید و ما با توجه به رضایت مشتریان، راسته دوزهای A4F، A7پلاس شرکت جک و A8100،a8000 زوجی را به شما پیشنهاد می دهیم. اگر به دنبال اطلاعات کامل تری از این محصولات هستید به سایت و پیج اینستاگرام امیردوخت مراجعه نمایید.

امیدوارم این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. اگر نظر و یا پیشنهادی دارید حتما برامون بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *